על חווית ההפקה עם עין השופט הפקות

חשוב לנו להעביר לכם קצת על החוויה של העבודה על הפקת סרטים ועל העבודה מול עין השופט הפקות. אנחנו רוצים שתצאו מרוצים הן מתהליך ההפקה והן מהתוצאות שהמוצר מוגמר יביא לכם. אתם מוזמנים לקרא חלק קטן מהמלצות לקוחות שעבדו איתנו בשנים האחרונות.

ארגון הפרויקטים של אינטל ישראל
ארגון הפרויקטים של אינטל ישראללילך תורג'מן
קרא עוד
​צוות עין השופט המדהים. רצינו להודות לכם מקרב לב על ימי הצילום הרבים וכן על התוצרים שקיבלנו. זה נשמע ממש פשוט להזמין חברת הפקה שתכין סרטון בנושא מסויים, אך הדרך היא כה ארוכה ולא פשוטה, כך שאם אין אנשים טובים ומקצועיים, התוצר הסופי לא מתקבל כפי שרוצים. רצינו לומר תודה רבה רבה, היינו לקוח לא פשוט; ביקשנו המון שינויים בזמנים קצרים, ביקשנו שתגיעו לפגישות פנים מול פנים כי טלפונים ומיילים לא עובדים אותו דבר (כביש 6 עבד לכם יפה) והמענה מכם תמיד היה אדיב שירותי, ברוח טובה, דבר שגרם לנו להנות מכל הדרך הזו, עד לקבלת התוצר הסופי, הסרטון והסרטונים הקצרים. אתם צוות נהדר, יש ביניכם כימיה והבנות, ואתם יודעים לתת תוצרים מדהימים. נהנינו מאוד לעבוד אתכם! אז שוב תודה, וממליצים עליכם בחום רב.
הקריה הרפואית רמב"ם
הקריה הרפואית רמב"םעודד מאיר מנהל השיווק
קרא עוד
"​חברת עין השופט הפקות  זכתה במכרז להפקת סרטי וידאו; סרטי תדמית וסרטי מחלקות עבור הקריה הרפואית רמב"ם בשנת .2015 במהלך תקופה זו, של עבודה משותפת, יצרו עבורנו סרטים וחומרי וידאו ברמה גבוהה, תוך שמירה על מקצועיות, עמידה בלוחות זמנים ובתקציב והכל תוך מתן שירות מצוין, זמין ומקצועי. לאורך עבודתנו המשותפת הצוותים המקצועיים של עין השופט עמדו בכל האתגרים הקשים שהעמדנו בפניהם - במחויבות מלאה, גמישות, מקצועיות, יצירתיות וגישה חיובית. התוצרים והסרטים אשר נמצאים בידנו מעולים ומשמשים אותנו למטרות רבות בארץ ובעולם. אנו מודים להם על כך וממליצים בחום על עין השופט הפקות כספק וידאו."
תפן טכנולוגיות זרימה ומינון בע"מ
תפן טכנולוגיות זרימה ומינון בע"מאלה תמיר - מנהלת שיווק
קרא עוד
"​לכל צוות 'עין השופט הפקות' ברצוננו להודות לכם מקרב לב על העבודה הנפלאה שעשיתם עבורנו. כבר שנתיים שאנחנו עובדים יחד, הפקתם עבורנו סרטון תדמית, סרטוני מוצר וסרטוני הדרכה. גיליתם מקצועיות רבה בהבנת הצד הטכני של המוצרים והדבר ניכר היטב באיכות הסרטים. לאורך כל הדרך הייתם קשובים ומקצועיים, נעניתם לכל הבקשות ברצון רב, ותמיד עם חיוך ולשביעות רצוננו. נשמח לעבוד יחד גם בעתיד."
מזור רובוטיקס
מזור רובוטיקסטלי הרשקו- מנהלת מוצר
קרא עוד
"​התחלנו בחברת מזור לעבוד עם עין השופט הפקות בעקבות המלצה חמה שקיבלנו ולצורך עבודת צילום דחופה שהיינו צריכים מהיום למחר. הצוות של עין השופט הפקות נרתם לעבודה בשמחה וייצרנו בעזרתו סרט תוך זמן קצר. הסרט היה מקצועי, איכותי וקיבלנו עליו מחמאות רבות. משם המשכנו לעבודות צילום ועריכה שונות שנעשו תמיד במקצועיות רבה,תוך עמידה בלוחות זמנים ובעיקר עם המון רצון לעזור וזמינות לתגובה בכל נושא שעלה. ארבל וצוות העורכים נתנו חוות דעת מקצועית והתייחסו לכל פרויקט ברצינות ומאד נהנינו לעבוד איתם ונמשיך לעבוד איתם גם בעתיד."
תכנית חממות טכנולוגיות וחברות מתחילות
תכנית חממות טכנולוגיות וחברות מתחילותסלעית לב- מנהלת שיווק
קרא עוד
"​במסגרת האירוע השנתי של תכנית החממות הטכנולוגיות לבחירת חברה מצטיינת וחממה מצטיינת מוקרן סרט בו מוצגות כ-17 חברות אשר מועמדות לתואר החברה המצטיינת לשנה.  עין השופט הפקות ביצעו עבור מנהלת החממות הטכנולוגיות של המדען הראשי את פרויקט הפקת הסרטים לטקס בחירת החברה המצטיינת לשנת 2013. הפרויקט כלל הפקה של 17 סרטים קצרים – סרט לכל אחת מהחברות המועמדות – ופתיח אנימציה לפרויקט כולו. הצוות של עין השופט הפקות נרתם למשימה באופן מידי, וסיפק מענה לכל צרכי ההפקה לכל אורך הפרויקט, החל מצוות הצילום, דרך העורכים ואנשי האנימציה והכל נעשה בצורה אדיבה נעימה ומהירה. העבודה שלהם התאפיינה במקצועיות, עמידה בלוחות זמנים צפופים ביותר, וירידה לפרטים. גם כשנדרשו שינויים ותיקונים ברגעים האחרונים, עין השופט הפקות סיפקו את כל הפתרונות על מנת שהפרויקט יגיע לקו הסיום בצורה הטובה ביותר וללא תקלות. אנו ממליצים עליהם, ונשמח לשתף איתם פעולה בעתיד."
HydroSpin
HydroSpinאוהד לב- מנהל שיווק ומכירות
קרא עוד
"​הפקנו עם עין השופט הפקות 2 סרטונים - סרט תדמית לחברתנו וסרט התקנה למוצר שלנו. בשניהם מצאנו אנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה, אוזן קשבת לצרכינו ויותר חשוב מהכל רצון אמיתי להבין במה מדובר ומהי הדרך הטובה ביותר להעביר את המסר הנכון לצופה. הצילום, הבימוי, ההשקעה והנכונות ראויים להערכה, ואנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה הסופית וממליצים בחום לכל מי שמעוניין לקבל מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לעבוד עם חברת עין השופט הפקות."
לומניס בע"מ
לומניס בע"מאסנת כהן- מנהלת מרקום
קרא עוד
"​אני עובדת עם עין השופט הפקות כשנה וחצי.  במהלך תקופה זו האולפן עשה עבורנו סרטי מוצר, אנימציות, צילומי וידיאו וסטילס הן של אנשים והם של מוצרים.  הדבר הבולט ביותר בעבודתם וגם מה שמבדל אותם מספקים אחרים בתחום הוא השירות. כאשר אני פונה לעין השופט הפקות עם הצעת עבודה חדשה אני יודעת שאקבל מענה מהיר, שירות מקצועי, יחס אישי ועמידה בזמנים גם הלחוצים ביותר.  בכל פרוייקט חדש האולפן מבטיח ומקיים שהמוצר שנקבל ממנו יהיה לשביעות רצוננו המלאה, גם אם זה ידרוש עבודה נוספת מצדם וההרגשה שאני מקבלת היא שהם עושים זאת ברצון ומכל הלב. לומניס הנה חברה המפתחת מכשור רפואי והמוצרים אותם אנו מציגים בסרטונים הנם מורכבים ונדרשת רמה מסוימת של הבנת המוצרים והפרוצדורות הרפואיות.  צוות החברה ניחן באותה הבנה ותפיסה מהירה ומיישם אותם ביעילות בהכנת החומרים. זה הופך את כל תהליך העבודה מולם ליעיל וחוסך לנו הרבה זמן."
חברת ל.מ לב מבלטים
חברת ל.מ לב מבלטים ​ליאור לב- מנהל שיווק
קרא עוד
"​לארבל רום ולכל צוות עין השופט הפקות ברצוני להודות לכם על הפקת סרטים לחברת לב מבלטים. תודה רבה על ההפקה המדהימה והמקצועיות ולירידה לפרטים הקטנים שגרמו לסרטים להיות מרשימים כל כך. הרצינות וההקפדה הביאו לתוצאה שהטיבה להציג את המטרה בדרך הראויה ביותר. כולי תקווה להמשך שיתוף פעולה בעתיד."
תמה תעשיות פלסטיק
תמה תעשיות פלסטיקתום שלח- מנהל מדיה חברתית
קרא עוד
"​לאולפני עין השופט הגענו כשחיפשנו חברה שתוכל לצלם ולערוך עבורנו סרט אקסטרים המציג את מוצרינו מזווית אחרת. מהרגע הראשון מצאנו פרטנר שהיה קשוב לצרכינו ונרתם מיד למשימה המאתגרת. המקצוענות של עין השופט הפקות באה לידי ביטוי עוד משלב ההכנה לצילומים כשהציעו לנו את הציוד המתאים ביותר להפקת סרט מהסוג שרצינו, הכל נעשה בשקיפות מלאה וללא הפתעות מיותרות. ביום הצילומים עצמו נוכחנו לגלות שמדובר במקצוענים מהשורה הראשונה, אשר בשעה שהגענו לשטח כבר היו מוכנים לצילומים, ידעו לנהל את הזמנים ביום הצילומים בצורה היעילה ביותר ושידרו רוגע ומקצוענות לאורך כל הדרך. בשלב העריכה, דאגו להביא עורך מקצועי אשר מתמחה בתחום האקסטרים, היו קשוב להערות והתיקונים שלנו והכי חשוב, הוציאו בסופו של דבר סרטון מקצועי ומושקע אשר סוחט מחמאות רבות בכל מקום בו הוא מוצג. אנחנו בהחלט נשמח לעבוד עם אולפני עין השופט בהפקות עתידיות שאנחנו מתכננים."
דוקרט תעשיית אריזות בע"מ
דוקרט תעשיית אריזות בע"מירון רייז- מנכ"ל
קרא עוד
​"עין השופט הפקות מצליחים להציג את הערכים והיכולות באיכות גבוהה, בהשקעה וירידה לפרטים, בזוויות צילום מאתגרות בהקשבה והבנת תהליכי העבודה והיצור ומיקוד בייחודיות. נוצר תמהיל מנצח של אנשים, מוצרים ותהליכי יצור. קיבלנו איכות המשקפת את איכות מוצרינו, הצגנו חדשנות בסרט כמו במציאות, וקיבלנו תגובות נלהבות מלקוחות ומצופים. באירוע ההשקה לקו היצור החדש במפעל קיבלנו מתנה נפלאה בדמות הסרט. העבודה המשותפת, ההקשבה לצרכי הלקוח ההתאמה לתקציב ולמגבלות המפעל, עמידה בלוחות זמנים קצרים והאווירה לאורך ההפקה כולה הם חלק מהחוויה בתהליך היצירה. מוזמנים לצפות ולהנות"
The Trendlines Group Ltd
The Trendlines Group LtdKaren Kozek- Marcom Coordinator
קרא עוד
​We were impressed by the video, not only because the video guys “got” Trendlines, but also because they understood the purpose of the film, and they delivered extremely professional results — to say nothing of quick turnaround.
התנועה הקיבוצית
התנועה הקיבוציתאלישע שפירא
קרא עוד
"​ברצוני להמליץ על עין השופט הפקות על בסיס ניסיוני כמזכיר התנועה הקיבוצית לשעבר. עין השופט הפקות הכינו את הסרט לכבוד 100 שנים לתנועה הקיבוצית. הם עשו אותו באופן מקצועי ומרשים. הסרט נותן תמונה אמינה ואיכותית של התנועה הקיבוצית ושל תרומתה למדינה. למיטב ידיעתי, כל מי שמילא כמוני תפקיד מרכזי בתנועה בעבר, וכל מי שממלא בה תפקיד היום, שיבחו את איכות הסרט."
הקונגרס הצילומי
הקונגרס הצילומיבן וישליצקי- מנכ"ל
קרא עוד
"​המקצועיות והמחויבות הגבוהה שלכם לפרויקט, מובילים את הקונגרס הצילומי למוצרים שעולים ומפתיעים כל פעם מחדש. הודות למנגנון ההפקה הדינאמי שאתם מספקים, תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר אנו יכולים להבטיח ללקוחתנו כלי עזר מקצועיים לאנשי השיווק ההדרכה ושימור הידע בארגון. בסרטים שאתם מפיקים עבורנו ניתן לראות את היצירתיות הדוקומנטרית והמקצועיות העלילתית  אשר באות לידי ביטוי בתוצאה הסופית המרשימה ובדגש על העברת מסרי הלקוח. הכלים שאתם מספקים מאפשרים לנו למנף את חברתנו בכדי לספק ללקוחותינו את המוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במחיר האטרקטיבי ביותר, בזמינות של עולם השיווקי האגרסיבי."
הקודם
הבא

מבין לקוחותינו

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן