הפקת סרטים לרפואה

סרטי תדמית לתחום הרפואה הן אחת מההמתמחויות שלנו ב-7 השנים האחרונות. תחום הרפואה הינו תחום רחב ביותר, עם מספר כמעט אינסופי של תחומי משנה. בהפקת סרטי תדמית לתחום הרפואה, חשובה מאוד ההבנה של כל התהליכים המתרחשים, על מנת להעבירם לצופה בצורה המעניינת והפשוטה ביותר.

הכל אודות הפקת סרטונים למגוון תחומים רפואיים

הפקת סרטים למוצרים רפואיים

עולם הרפואה מתפתח וצומח בקצב מסחרר עם כמות עצומה של תרופות ופיתוחים חדשים בכל שנה. מחלות קשות כגון סכרת, מחלות לב, מחלות ריאה, סרטן ומחלות רבות נוספות יכולות להביא אנשים למצב של תלות מלאה בתרופות וטיפולים מסויימים ולשנות לחלוטין את אורך חייהם, ולכן בתי החולים בארץ ובעולם עושים מאמצים תמידיים לשפר את רמת השירותים שהם נותנים ולשפר את חווית החולה. חברות רפואיות בכל רחבי העולם מחפשות את הפתרונות להבריא את המחלות או לפחות לשפר משמעותית את הרמת החיים באמצעות פיתוחים שונים – החל מחברות סטארטאפ קטנות המפתחות תרופה או מוצר מהפכניים שישנו חיים של חולים רבים- ועד ענקיות התרופות המייצרות תרופות למיליוני חולים ברחבי העולם.

סרטי תדמית לבתי חולים

בתחומים רבים ישנה תחרות רבה בין בתי חולים על קהל מטופלים מסוים. מחלקות בבתי חולים שואפות להציג את רמת המקצועיות הגבוהה שלהן, הסגל הרחב ואיכות השירותים שהן מעניקות לחולים. עבודה בבתי חולים דורשת מיומנות, רגישות וניסיון מצוותי הצילום שלנו. אנו עובדים עם בתי חולים מובילים, ועם מחלקות מהטובות ביותר במדינת ישראל.

סרטים לגיוס משקיעים לפיתוח רפואי

חלק בלתי נפרד מעולם הפיתוחים הרפואיים הינו גיוס המשקיעים. פיתוח של תרופה או מוצר רפואי הינו תהליך ארוך ויקר ביותר, ולרוב דורש גיוס של הון מצד משקיעים רבים. סרט תדמית או סרט מוצר מקצועי מאפשרים להציג קונספט בהתהוות, או להדגים כיצד פיתוח ספציפי מסוגל לשפר את רמת חייהם של החולים,  ובאמצעות כך להגדיל את קהל הלקוחות ולגייס משקיעים חשובים להמשך המחקר. סרטי תדמית בתחום הרפואי הינם לעיתים קרובות בעלי מורכבות טכנית גבוהה, ודורשים רמת הבנה מעמיקה וירידה לפרטים הקטנים ביותר. אנשי התוכן שלנו בעלי ניסיון רב שנים בעבודה מול השוק הרפואי ויודעים כיצד להתאים כל סרט ללקוח ולמוצר, בהתאם לדרישות ולקהל היעד.

 

למה להפיק סרטים דווקא איתנו?

כבר למעלה מ-20 שנה שאנו מתמחים בהפקת סרטי תדמית וסרטי מוצר לחברות רפואיות מובילות במשק במגוון רחב של תחומי רפואה – התקנים רפואיים, תרופות, בתי חולים ועוד. הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. צלמים, עורכים, אנימטורים ואנשי תוכן. כולם עובדים במרץ להשגת מטרה אחת – הפקת סרטי תדמית איכותיים שישרתו את מטרות העסק שלכם.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן