סרט תדמית למרכז רפואי רמב"ם

סרט תדמית כללי למרכז הרפואי רמב"ם

רמב"ם נוסד בשנת 1938 והוא כיום בית חולים ממשלתי אוניברסיטאי, בן 1,000 מיטות, הגדול ביותר בצפון מדינת ישראל, המשמש כבית חולים על אזורי עבור 12 בתי חולים. משרת למעלה משני מיליון אזרחים, חיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון.

בתום מכרז פומבי  – הנהלת הקריה הרפואית בחרה בנו להפיק סרט תדמית כללי המציג את המרכז הרפואי על כל מחלקותיו והתחומים בהם הוא עוסק.

בדומה להפקות רבות לבית חולים, הפקת הסרט נעשתה בליווי צמוד של מחלקת השיווק והדוברות של בית החולים. התבצעו סיורים מקדימים לצילומים בכל רחבי בית החולים. צוות הצילום שלנו תיעד לאורך ימי הצילום המורכבים את בית החולים מן הקצה אל הקצה – כאשר בכל מחלקה צולמו רופאים, אחיות ואנשי ההנהלה הרלוונטים לכל תחום. לצורך הצילומים נעשה שימוש ברחפנים שצילמו את בית החולים בצילומי אוויר מרשימים. במהלך הפקת הסרט פרצה מגיפת הקורונה – אשר עצרה את הצילומים לתקופה ארוכה. לאחר חידוש ההפקה – דאגנו לצלם גם את מחלקות הקורונה שנפתחו ופעלו באותה התקופה בחניון התת קרקעי של בית החולים – וגם צילומים אלו מצאו את דרכם לסרט הגמור.
לאחר תום הצילומים נערך הסרט בהתאם לתסריט שאושר ע"י צוות בית החולים – ושולבו כותרות ומידע רפואי מגוון המלווה את הסרט לאורכו.
לאחר תום העריכה -הסרט תורגם לשבע שפות שונות – וזאת על מנת לאפשר לאנשי בית החולים להציגו בפני קהלים שונים ברחבי העולם בכנסים, לגיוס תורמים ועוד. הסרט הגמור מוצג בעמוד הבית של אתר בית החולים ומאפשר לצופים להתרשם מבית החולים רמב"ם ופעילותו המרשימה.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן