פרסומות דיגיטל וסרטוני מכירה

צילום מוצרים מקצועי

צילום סטילס מקצועי נועד לתפוס את הרגע. להעביר מסר, אווירה וקונספט. תמונות הן הרבה יותר מסתם ציורים של העולם סביבנו. הן יכולות לספר סיפור, ליצור קשר רגשי ולהשפיע על הדרך שבה אנשים רואים את העולם.

אנו מתמחים בצילום פורטרטים של אנשים, צילומי מוצר וצילומי אווירה. מתוך אמונה שלמה בכך שכל אחד הוא ייחודי ומיוחד, אנו יודעים כי תפקידנו כצלמי סטילס הוא למצוא את היופי והייחוד הטמון בכל אדם ובכל מוצר. 

הכל אודות צילום מוצרים מקצועי וצילומי סטילס

בעולם הרשתות החברתיות והשיווק הדיגיטלי, חשיבותן של תמונות מעולות לשיווק כל עסק הינה קריטית. אומרים שאין הזדמנות שניה לרושם ראשוני… והאמת? אמירה זו מדויקת להפליא. כיום עיקר הגלישה ברשת מתבצעת באמצעות המכשירים הניידים – וחשיבותו של הטקסט באתרי האינטרנט פחתה משמעותית ואת מקומו תפסו התמונות וסרטוני הוידאו. ועם ריבוי התמונות כך גם גוברת התחרות על תשומת ליבו של הגולש. לא מספיקה עוד תמונה סתמית ללא איכות או ייחוד. על מנת לתפוס את העין ברגע אחד נדרשת תמונה מעניינת, ייחודית אשר מספרת סיפור ברגע בודד.

צילומי סטילס מקצועיים לעסקים

צילומי מוצר מקצועי על רקע לבן לצרכים שיווקיים, אתרי מכירות ועלוני מוצר. בצילומי מוצר מקצועיים תידרש פעמים רבות תמונה "נקייה" של המוצר על רקע לבן עבור הטמעה בעלון, דף ייעודי באתר או הדפסה גדולה לצרכים שיווקיים שונים. למרות שסוג זה של צילום יכול להראות פשוט או בסיסי, צילומים מוצר אלו הם לעתים המורכבים ביותר. לצורך צילום המוצרים נדרש ציוד תאורה מקצועי וסטודיו לצילום מאובזר ומותאם. למוצרים כגון בקבוקי משקה, תכשיטים, ציוד אלקטרוני זעיר ועוד נדרש ידע וציוד מיוחד – עדשות מאקרו (הגדלה), משטחים מסתובבים, תאורה מיוחדת ועוד. 

צילומי אווירה

סוג נוסף ומהנה במיוחד הוא צילומי אווירה של עובדים לצורך תיעודי או חברתי. חברות וארגונים רבים מקיימים כנסים לסיכום שנה, ציון אירועים מיוחדים, או סתם חגים ואסיפות עובדים. אין כמו סרטון או מצגת המראה את כל העובדים מחייכים, בצילום מקצועי אשר יודע לתעד את מקום העבודה. על מנת להשיג צילומים טבעיים של אנשים נדרש ידע וניסיון רב. לא כל המצולמים מרגישים בנוח אל מול המצלמה. תוך שימוש בעדשות המאפשרות צילום מרחוק ללא הפרעה לשטף העבודה, ועם הרבה סבלנות – נוכל לתפוס במצלמה את כל אותם רגעים מיוחדים, טבעיים ומצחיקים שתרצו לזכור.

צילומי מכונות וטכנולוגיה

צילומי שלרוב נועדים להצגה בפני לקוחות ישמשו חברות תעשייה וטכנולוגיה לצרכי שיווק בדפוס ובאינטרנט. ההבדל המהותי לעומת צילום מוצרים מקצועי בסטודיו, הוא שבתחום זה לרוב המוצר שאותו נתבקש לצלם יהיה גדול מדי מכדי שנוכל לצלמו בסטודיו. לדוגמאת מכונה תעשייתית גדולה, כלי רכב, קו ייצור ועוד. לצורך צילום שכזה נדרשת הגעה של צוות הצילום למפעל או אתר הייצור הרלוונטי, ופריסה של ציוד התאורה והצילום בהתאם לתנאים בשטח. פעמים רבות צילום זה יציב בפני הצלם אתגרים לא פשוטים כגון חללים צפופים, מכונות גדולות מאוד לצילום ועבודה באולמות ייצור עמוסים. לרוב יידרשו בצילומים שכאלו אביזרים מיוחדים כגון פלאשים חזקים לתאורה, קרעי בד ונייר גדולים להפרדת האובייקט המצולם מהרקע וכו'. 

צילומי פורטרט

צילומי פורטרט של מנהלים ועובדים נהיו דרישה כמעט לכל חברה או עסק כיום. באתר האינטרנט כמעט תמיד תהיה דרישה לדף בו יוצגו שמות ופרטי הקשר של בעלי התפקידים השונים בחברה ביחד עם תמונות שלהם. לצורך צילום פורטרטים פעמים רבות צוות הצילום יגיע למשרדי החברה ויקים שם סטודיו מלא. בכך ניתן לבצע את הצילומים ללא דרישה מצד האנשים המצולמים לצאת ממקום עבודתם ולחסוך בשעות עבודה יקרות. כמו בכל צילום אנשים גם כאן יידרשו מיומנות וניסיון על מנת להוציא את המיטב מכל אחת ואחד מהאנשים שיצולמו. תאורה מחמיאה, שיחה נעימה וכמה בדיחות פה ושם להפגת מתחים לרוב ישיגו לנו את התוצאות הרצויות.

בנוסף בשנים האחרונות הרשת החברתית העסקית לינקדאין (Linkedin) תפסה תאוצה. כמו בכל רשת חברתית – תמונת פרופיל איכותית ומקצועית תורמת רבות לרושם הראשוני מהפרופיל המקצועי. אנשים רבים שואפים לבנות תיק ובו כמה תמונות פרופיל  – אחת לכל סגנון אותו ירצו להציג בדף שלהם. במהלך יום צילומים ניתן לצלם מספר רב של תמונות, עם ביגוד שונה – וכך לקבל תיק צילומים מגוון בעלות נמוכה יחסית.

עיבוד תמונה

בתחום צילומי הסטילס שלב הצילומים הוא רק השלב הראשון בדרך לתמונה מקצועית ואיכותית. השלב הבא וחשוב לא פחות הינו שלב עיבוד התמונה. מצלמות הסטילס המקצועיות מצלמות בפורמט חדשני הנקרא RAW – קבצים אלו שומרים כמויות מידע עצומות המאפשרות טיפול בכלי עיבוד תמונה מתקדמים. תוכנות כגון Adobe Photoshop או Lightroom נותנות לצלם המקצועי כלים רבים ומגוונים להשגת תוצאות מרשימות ביותר. תוכנות אלו מאפשרות תהליכים כגון תיקון פגמים במוצרים, שיפור תמונות שצולמו בתנאי תאורה קשים, חיזוק צבעים וחידוד פרטים קטנים ועוד. חשוב להדגיש כי שלב עיבוד התמונה הינו שלב הלוקח לעתים זמן רב, פי כמה וכמה מזמן הצילום עצמו! כל תמונה דורשת טיפול פרטני עם מלוא תשומת הלב, לעיתים עד לרמת הפיקסל הבודד. לא מן הנמנע כי לאחר יום צילום בודד בו יצולמו כמה מאות תמונות, יקח לצלם מעל שבוע עבודה לבחור, ולעבד את הצילומים שנבחרו כדי להגיע לתוצאות הרצויות. לרוב – כדי לחסוך בזמן עבודה יקר, מיד לאחר שלב הצילומים יועברו ללקוח כל התמונות לאחר סינון וטיפול ראשוני על מנת שהוא יבחר מתוכן את אותן תמונות שיועברו לעיבוד מתקדם.

למה אצלנו?

אנו בעין השופט הפקות מקפידים על שימוש בציוד הצילום האיכותי ביותר, ומפיקים תמונות באיכות מעולה לשימוש במצגות חברה, ביתנים בתערוכות, חומרי דפוס שיווקיים ואתרי אינטרנט.  אנו דואגים להתאים את סוג הצילום הנדרש לכל לקוח על מנת להשיג את המטרות השיווקיות בצורה המיטבית.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן