הפקת סרטים למוסדות לימוד

סרטים למוסודת לימוד, מכללות  או אוניברסיטאות,  מיוצרים תהליך הפקה ייחודי ושונה. לרוב מטרת הפקת סרטון תדמית במוסדות הלימוד הינה לגייס סטודנטים, לעזור להם בבחירת מקצוע הלימוד הרלוונטי ביותר עבורם, לגייס משקיעים או להפיק סרטי הדרכה שונים. בגלל מגוון התחומים הרחב שבו עוסקות האוניברסיטאות – לכל מטרה נדרש להתאים את סוג הסרט הנכון. סרט לגיוס סטודנטים לרפואה יהיה שונה בתכלית מאשר סרטון לגיוס תורמים למחקר חדש בתחום אנרגיות מתחדשות, למשל. סרטים למוסדות השכלה גבוהה נדרשים לרמת הפקה גבוהה ומלוטשת בכדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של העולם האקדמי.

הכל אודות הפקת סרטים לאקדמיה

הפקת סרטונים לאוניברסיטאות ומכללות

העולם האקדמי מהווה עמוד תווך מרכזי בכלכלת מדינות רבות. אוניברסיטאות ומכללות מרכזות אצלן תחומים רבים וחשובים בתחומי המחקר, ההשכלה הגבוהה והכשרת אנשי המקצוע אשר יובילו את המדינות בעתיד. אוניברסיטאות הפכו זה מכבר לגופים גדולים ביותר, המונים עשרות אלפי סטודנטים, ואלפי אנשי סגל, מרצים, חוקרים ומדענים. מוסדות השכלה גבוהה ומחקר עושים מאמצים רבים לגייס ולמשוך אליהם גורמי מימון למטרות מחקרים, וסטודנטים ואנשי סגל איכותיים לפקולטות השונות. בשנים האחרונות התחום הדיגיטלי הפך למרכיב מרכזי במאמצי השיווק של מוסדות להשכלה גבוהה. התחרות קשה, וכל ערוץ חשוב – פרסומות טלוויזיה, רשתות חברתיות וקמפיינים ממומנים. הכל בכדי לזכות בתשומת ליבו של הסטודנט או החוקר הבא. הדגשים בהפקת סרטים למוסדות לימוד ולתחום האקדמי הינם על הבנה לעומק של צרכי המוסד או הפקולטה, ועבודה מול סגל רחב של מרצים ואנשי סגל.

הפקת קורסים מקוונים ללמידה מרחוק

לעתים נדרשת הפקה של קורסים מקוונים ללמידה מרחוק (MOOC) שבהם מועבר חומר למידה באמצעות הרצאות בשילוב גרפיקה להעברת חומרי הלימוד. קורסים שכאלו דורשים הפקה ארוכה עם כמות גדולה במיוחד של תוכן. בהפקת קורסים מקוונים נדרש צוות ההפקה לעבודה יסודית ומתודית בשיתוף הסגל האקדמי, תוך עמידה בלוחות זמנים נוקשים של עליית התכנים לאוויר. 

סרטים למוסדות לימוד לגיוס תרומות

מוסדות אקדמיים מתבססים על גיוס תורמים מכל רחבי העולם בכדי לאפשר לחוקרים בפקולטות השונות לפרוץ את גבולות המדע במחקרים חדשניים בתחומים רבים. גיוס תרומות דורש מערך שיווקי נרחב ובינלאומי. סרטים לגיוס תורמים נדרשים להציג את המוסד האקדמי הפקולטה הרלוונטית בצורה מרשימה, עם חיבור רגשי חזק שיגרום לתורם הפוטנציאלי לפתוח את הארנק.

סרטונים לגיוס סטודנטים

בתחום גיוס הסטודנטים – הפקת סרט תדמית  למוסד אקדמי, היא הדרך המוצלחת ביותר לבלוט משמעותית על פני המתחרים ולעזור לסטודנטים פוטנציאלים לראות בצורה ויזואלית את כל היתרונות שיש למוסד הלימוד להציע. בתהליך הפקת סרט תדמית כל פקולטה מדגישה את נקודות היתרון שלה. לעתים קרובות בסרטים אלו יצולמו ראיונות עם בוגרים של הפקולטה אשר מצליחים בעולם העסקים או המדע לאחר שסיימו את לימודיהם. הבוגרים יספרו כיצד הלימודים במוסד האקדמי עזרו להם להצליח בקריירה לאחר מכן. בצורה זו מקבל הסרט רובד נוסף של אמינות ועניין. שילוב של צילום קורסים שונים, פעילויות שונות ומגוונות, עדויות של סטודנטים לשעבר, מעסיקים פוטנציאלים, מרצים בכירים וכד', יעזור לנו להציג את הייחודיות וההתמחות של מוסד הלימוד.

לאנשי הצוות של "עין השופט הפקות" ניסיון רב שנים בעבודה מול מוסדות אקדמיים, אוניברסיטאות ומכללות, מהמובילים בישראל. אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך משלב הרעיון, דרך שלב ההפקה וכלה בשלב העריכה וסיום הסרט.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן