סרט תדמית אינטראקטיבי

סרטון תדמית אינטראקטיבי לפקולטה להנדסה וניהול בטכניון

הנדסת תעשייה וניהול הוא מקצוע העוסק בתיכון, יישום ושיפור תהליכים עסקיים ומערכות משולבות הכוללים משאבים שונים ומגוונים: צוותי עבודה, טכנולוגיה, מידע, חומרים, ציוד, מתקנים, מנגנוני שיווק ועוד. בעידן של חדשנות טכנולוגית ועסקית מסחררת, המקצוע הינו אינטרדיסציפלינרי ונשען על ידע בתחומים כמו אופטימיזציה מתמטית וחישובית, סטטיסטיקה, מערכות מידע, תהליכים עסקיים וארגוניים, כלכלה ומדעי התנהגות.

בנוסף לקורסי יסוד בתחומים הללו, הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול בטכניון מציעה קורסים מתקדמים כגון מסחר אלקטרוני, בינה מלאכותית ורובוטיקה. הכשרה זו מייצרת ארגז כלים עשיר ואינטגרטיבי אשר מאפשר למהנדסי תעשייה וניהול בוגרי הטכניון לבנות ולייעל תהליכים עסקיים מורכבים המשלבים בין טכנולוגיה, אנשים והסביבה בה הם פועלים. המשותף ביניהם הוא שיפור וייעול תהליכים ברמה מערכתית, עם דגש על טכנולוגיות מידע חדשניות.

בסרט שהופק עבור הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול בטכניון, כמו בסרטי אקדמיה אחרים, נדרשנו להציג את מגוון התחומים בהם מכשירה הפקולטה את הסטודנטים.

בשלב גיבוש הקונספט הוחלט שהסרט ישמש גם כדלת כניסה לאתר האינטרנט של הפקולטה – וזאת על ידי הפיכתו לסרט אינטראקטיבי עי יצירת נקודות במהלך הסרט בהן הצופה יכול ללחוץ על כותרות שיפנו אותו לקישור למידע אודות הנושא המופיע באותו הרגע בסרט. הפקת סרט אינטראקטיבי דורשת תכנון מקדים על מנת להתאים את הנקודות בהן תהיה אינטראקציה בין הצופה לבין התוכן המוצג.

הסרט כלל ראיונות עם שורה של סטודנטים, בוגרים ומרצים בפקולטה, אשר סיפרו ממקור ראשון על תכנית הלימודים, כיצד היא מכינה את הסטודנטים לשילוב בתעשייה, וכמובן כיצד הלימודים תרמו להצלחתם בשוק העבודה התחרותי בתחום.

הצילומים כללו מספר ימים ברחבי הארץ – בטכניון, ובחברות תעשייה והייטק במקומות שונים. השאלות נכתבו על ידי צוות ההפקה מראש, וזאת על מנת להתאים אותם למסרים הרצויים בסרט. בנוסף לצילומי הראיונות נערכו צילומים ברחבי הקמפוס של הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול בטכניון – במהלך הרצאות, בספריה ובמקומות שונים.

בשלב העריכה הוחלט כיצד לשלב את הנקודות בהן הצופה יוכל ללחוץ על כותרות שיופיעו בגוף הסרט, ולקבל מידע נוסף רלוונטי באתר הפקולטה. בסרט גם שולבו אלמנטים באנימציה המעניקים לו מראה חדשני ועכשווי הקשור ישירות לנושאים המדוברים בו.

לאחר סיום ההפקה הסרט הוטמע בערוץ היוטיוב של הפקולטה, ומשמש אותה עד היום בהצלחה מרובה.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן