סרט תדמית לאגודה שיתופית

סרט תדמית למשקי עמק יזרעאל - אגודה שיתופית חקלאית

ארגון משקי עמק יזרעאל בע"מ נוסד כארגון קניות בשנת 1947 בחיפה. המניע לייסוד הארגון היה הרצון לנצל את יתרון הגודל, הן בתחום שיווק תוצרת חקלאית והן בריכוז הקניות והגביות של התוצרת החקלאית עבור המשקים. הארגון כולל קיבוצים ותאגידים השייכים להם ומייצג אוכלוסיה של כ-20,000 איש.

העקרונות המנחים את ארגון משקי עמק יזרעאל בפעילותו היום: השאת היתרונות הכלכליים והארגוניים לחבריו על ידי פעילות משותפת בעיבוד אריזה ושיווק של תוצרת חקלאית, בקנייה משותפת של תשומות, ובטיפול מרוכז בגביית הכספים של התוצרת החקלאית, כל זאת על מנת ליצור יתרונות לגודל ולקבל תפוקות ברמה גבוהה של איכות ויעילות לטובת החברים.

ארגון משקי עמק יזרעאל פנו אלינו בבקשה להפיק סרט תדמית, שמטרתו העיקרית הינה להסביר את פעילות הארגון לחברי הקיבוצים והמושבים השותפים בבעלות עליו.

במהלך פגישות התחקיר אצל הלקוח נסקרו תחומי הפעילות השונים של ארגון משקי עמק יזרעאל, והוחלט על המסרים המרכזיים שיועברו בסרט. כמו סרט, גם כאן היה צורך לאזן בין כמות המסרים שיועברו בסרט, לבין שמירה על אורך מתאים ומבנה נכון שישמור על עניין לצופה.

בגלל תחומי העיסוק הרבים של משקי עמק יזרעאל, הצילומים כללו אתרים רבים ברחבי עמק יזרעאל – במספר קיבוצים, מושבים, מפעלי ושטחי חקלאות רבים. חלק ניכר מהצילומים התבצע בחוות חקלאיות, רפתות ולולים – ודרש תיאום וצילומים בתנאים מורכבים. בנוסף – על מנת להציג את הפעילות החקלאית הענפה של הארגון – הוחלט לעשות שימוש נרחב בצילומי רחפן. בעזרת צילומי הרחפן ניתן להציג בצורה מרשימה שטחים ופעילות חקלאית, להמחיש את היקף הפעילות ולהעביר מסר של גודל ועוצמה.

בנוסף, כדי להמחיש לצופים את הפריסה הגיאוגרפית בה פועל הארגון, נעשה שימוש באנימציה המשלבת מפה עם שכבת כותרות המציגה את מיקומם של הקיבוצים והמושבים החברים במשקי עמק יזרעאל.

הסרט הסופי מוצג ע"י הנהלת הארגון בכנסים ופגישות, ועוזר לאנשי משקי עמק יזרעאל להציג את פעילותם הרחבה לכל מגוון הלקוחות והספקים שלהם.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן