סרטונים לגיוס משקיעים

סרט גיוס משקיעים או סרטי גיוס תורמים הפכו להיות אחד הכלים החזקים ביותר לגיוס כספים. בין אם אתם מחפשים להפיק סרטון לפיתוח חדשני, לגייס תרומות או לגייס משקיעים בשלבי מוצר מתקדמים יותר, הפקת סרטון בהחלט יכולה להיות הפתרון הנכון עבורך. 

הכל אודות הפקת סרטים לגיוס משקיעים ותורמים

סרטונים לגיוס משקיעים וסרטונים לגיוס תורמים

גיוס משקיעים ותורמים הינו אחד התחומים החשובים והמתאגרים ביותר לחברות וארגונים בכל העולם. כיום גיוס כספים מהווה נדבך משמעותי בתקציבים של מספר רב של גופים: מוסדות אקדמיים – אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות מחקר. לאחרונה גם חברות סטארט אפ בתחילת דרכן ועמותות וארגוני צדקה שונים הפכו למגייסי תרומות משמעותיים. גיוס כספים מאז ומעולם היווה אתגר לא פשוט, עד כדי כך שישנם אנשים שהפכו את הנושא למקצוע שלהם באופן מלא. חברות וארגונים רבים מינו אדם אחראי לנושא, לעתים אף במשרה מלאה. כמו בכל תחום – ככל שיותר גורמים יוצאים לחפש משקיעים ותורמים, כך גוברת התחרות על כיסו של המשקיע או התורם הפוטנציאלי. בכדי להשיג את תשומת לב המשקיעים והתורמים נדרשים מגייסי התרומות לסל אמצעים רחב ומרשים – מצגות, נאומים רהוטים, סיפורי הצלחה, ואיך לא – סרטים.

שימוש בסרטונים לגיוס כספים

לסרטים ישנו מקום של כבוד בארסנל הכלים של מגייסי התרומות וההשקעות. לסרט ישנם יתרונות עצומים בהשוואה לאמצעים אחרים כגון מצגות או פגישות. ניתן להפיק סרטוני אנימציהסרטים מצולמים או שילוב בין השניים. בסופו של דבר, כאשר נפגשים עם משקיעים או תורמים פוטנציאלים ישנו חלון הזדמנויות קטן מאוד לעשות רושם ראשוני ולגרום להם לפתוח את הארנק. המשקיעים הגדולים בימינו כבר שמעו את כל הסיפורים, ראו את כל המצגות והקשיבו לכל בקשה אפשרית. זמנם והקשב שלהם קצרים ומוגבלים ביותר. משקיע פוטנציאלי מחפש בעיקר את ההזדמנות שלו למקסם את הרווחים שלו מההשקעה שעשה, בעוד שתורם ירצה לדעת בוודאות שכספו נתרם למקום בו יעשה בו שימוש ראוי – נכון ושקוף.

אז איך גורמים להצלחת גיוס כספים באמצעות סרטונים? 

יתרונו הגדול של סרט גיוס משקיעים הוא הפנייה לרגש. מחקרים רבים הראו שלמרות שהשקעה או הינה פעולה רציונלית, משקיעים רבים פועלים מתוך אינסטינקט ותחושות בטן. ברגע שסרט מצליח לגעת, לרגש ולעורר אמון – הדרך לכיסו של המשקיע מתקצרת עד מאוד. בתחום גיוס התרומות המצב אף יותר מובהק. תורמים מחפשים את הקשר הרגשי לארגון אליו יתרמו. סרטים מרגשים המספרים על מטרות גיוס התרומות  – יכולים לעשות פלאים באירועי התרמה גדולים. זאת ועוד – בניגוד לאמצעים אחרים – כדי לגייס תרומות באמצעות סרטון, אין צורך להגיע לפגישה פנים אל פנים עם התורמים או המשקיעים. מגייסי תרומות נדרשו בעבר לטוס לאירועי התרמה במדינות רחוקות, ופגוש את קהל היעד שלהם. סרט גיוס תורמים מסוגל להביא את התמונות, הצלילים והתחושות ישירות למשקיעים והתורמים תוך שהוא חוסך זמן יקר וכספים רבים מתהליך גיוס ההשקעות. עובדה ידועה היא שהמרכיב החשוב ביותר בכל סרט הינו הסיפור. ללא סיפור טוב שיחבר את הצופה לסרט – לא יעזרו צילומים מרהיבים, מוזיקה סוחפת ואפקטים מרשימים. הסרט פשוט לא ישיג את מטרותיו. הדבר נכון וחשוב שבעתיים, כאשר מדובר בסרטים לגיוס משקיעים ותורמים. בתכנון הפקת סרטים שכאלו ישנו דגש משמעותי על כתיבת תסריט מדויק, שנתפר בדיוק לקהל היעד של משקיעים ותורמים שעבורם מופק הסרט.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן