סרטון למערכת GIS

הפקת סרטון תדמית למערכת מידע גאוגרפית

חברת מדבא מדידות והנדסה בע"מ הינה מן המובילות והמקצועיות בענף המיפוי בישראל. לחברה יכולת ייחודית לביצוע וניהול כולל של פרויקטים עתירי שטח: החל משלב תיכנון טיסה, הצילום האווירי והמדידות הקרקעיות, דרך הפקה משרדית של שלל תוצרי עבודה ובסיסי נתונים מגוונים וכלה באפיון, הקמה ותפעול שוטף של מערכות GIS מתקדמות. שנים של פיתוח וניסיון הביאו לפיתוח Insight – אפליקציית GIS מבוססת ענן חוצת פלטפורמות וקלה לשימוש, עבור מספר משתמשים בכל הכישורים והרמות. Insight מתאימה לניהול מידע בארגונים ופרויקטים מתחומים שונים: הנדסה, חקלאות, עירייה, נפט וגז ואחרים.

לצורך הפקת סרט למערכת ה Insight בוצע תחקיר ונכתב תסריט ביחד עם צוות חברת מדבא מערכות. התסריט נדרש להיות קצר וקולע, ולהציג את עיקרי יכולות המוצר, ללא גלישה להסברים טכניים מעמיקים. קונספט הסרט התבסס על שילוב בין צילומים חיים של פעולות החברה (צילומי אוויר, מדידות ומיפוי), לבין המחשה של יכולות מערכת Insight באמצעות שימוש באנימציה. הצילומים בוצעו באתרים שונים בהם פועלת החברה – כבישים, נדל"ן וערים. הצילומים תוכננו מראש כך ששילוב האנימציה יוכל להתבצע בקלות בשלבים הבאים. באמצעות תוכנת After Effects הוכנסו אלמנטים גרפיים באנימציה התואמים את הקו העיצובי של החברה.

לאחר אישור הלקוח לגרסאות הראשונות בוצעו תיקוני צבע, הקלטת קריינות ועריכת פסקול סופית. סרט תדמית זה משמש את חברת מדבא מערכות בפגישות עסקיות להצגת מוצר ה Insight GIS ובאתר האינטרנט של החברה.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן