סרטוני תדמית

סרטון תדמית הפך להיות מוצר חובה לכל עסק המכבד את עצמו ושואף להתקדם. בין אם הרצון שלך הוא להגדיל את כמות הפניות לעסק, להגדיל את המכירות או פשוט לאפשר ללקוחות להכיר אותך יותר,  סרטי התדמית שלנו (כמו גם סרטי מוצר) יעזרו לך למצב את המותג ולהגדיל את העסק שלך. זה הזמן להשקיע במשאב שיווקי יקר שבו תוכלו להתגאות ולהגדיל את כמות ההמרות.

הפקת סרטונים מלאה

גיבוש קונספט ותסריט

צוות צילום מנוסה

עריכה מקצועית

הפקת אנימציה וגרפיקה מתקדמת

אז מה כדאי לדעת?

למה סרט תדמית?

סרטוני תדמית טובים מכמה סיבות. הם יכולים לעזור לבנות מודעות ואמינות למותג, להציג מוצרים ושירותים, להאניש מותג, להעביר מסרים חשובים ולהגביר את מעורבות הקהל ואת כמות ההמרות.

בניית מודעות ואמינות למותג

סרט תדמית לעסק המעוצב היטב יכול לעזור לעסקים לבסס ולחזק את זהות המותג, הערכים והמסרים שלהם. סרט תדמית יכול לבסס ולחזק אמון ואמינות מול לקוחות וספקים, ולהבדיל בין עסק ממתחריו.

הצגת מוצרים ושירותים

סרטוני וידאו תדמיתיים יכולים להציג את המוצרים או השירותים של העסק בצורה מושכת ואינפורמטיבית ויזואלית, ובכך לעזור ללקוחות פוטנציאליים להבין את הצעות הערך הייחודיות של החברה או של המוצר.

האנשת המותג

על ידי הצגת עובדים, לקוחות או בעלי עניין אחרים בסרטון תדמית, עסקים יכולים להאניש את המותג שלהם וכך להתקרב וליצור קשר רגשי עם הצופים.

העברת מסרים חשובים

ניתן להשתמש בסרטוני תדמית כדי להעביר מסרים או מידע חשובים לעובדים, ללקוחות או לבעלי עניין אחרים, כגון ערכי החברה, פרוטוקולי בטיחות או יוזמות חדשות.

הגברת מעורבות הצופה והגדלת המרות

מחקרים רבים מאשרים כי מסרים העוברים באמצעות סרטוני וידאו נקלטים ונזכרים אצל קהל היעד טוב יותר משמעותית מאשר דרך מדיות אחרות. זו הסיבה שהפקת סרטי תדמית לעסקים יכולה להוביל לשיעורי קליקים, המרות ומכירות גבוהים יותר.

סרטוני תדמית יכולים להועיל למגוון רחב של עסקים וארגונים, ללא קשר לגודלם או לתעשייה שלהם. כל חברה שרוצה לקדם ביעילות את המוצרים והשירותים שלה, לשתף את סיפור המותג שלה ואת ערכיה, או לספק מידע בעל ערך ללקוחותיה יכולה להפיק תועלת מסרטון תאגידי.

למי זה טוב?

סטארט-אפים ועסקים קטנים סרטוני תדמית לעסקים מסוג זה יכולים לעזור לחברות להציג את עצמן בפני לקוחות ומשקיעים פוטנציאליים, להציג את המוצרים או השירותים שלהן ולבנות אמינות בענף שלהן.

חברות מבוססות – סרטוני תדמית יכולים לעזור לחברות מבוססות להישאר רלוונטיות ותחרותיות בתעשייה שלהן על ידי הדגשת מוצרים, שירותים או יוזמות חדשות, או הצגת ה"אני מאמין" החברה שלהן.

ארגונים ללא מטרות רווח וסוכנויות ממשלתיות – סרטוני תדמית יכולים לעזור לארגונים אלה לחלוק את המשימה וההשפעה שלהם עם בעלי עניין, להעלות את המודעות לנושאים או יוזמות מפתח ולעודד תרומות או מעורבות.

מוסדות חינוך – סרטוני תדמית יכולים לעזור למכללות, אוניברסיטאות ובתי ספר למשוך סטודנטים וסגל חדשים, להציג את התוכניות והמתקנים שלהם ולהעביר מסרים חשובים לקהילה שלהם.

כיצד להפיק סרטון תדמית מוצלח?

בעידן הדיגיטלי של היום, סרטי תדמית לעסקים הפכו למרכיב קריטי באסטרטגיות שיווק לעסקים בכל הגדלים. ניתן להשתמש בסרטוני תדמית למגוון מטרות, לרבות קידום מוצרים ושירותים, הצגת תרבות וערכי החברה ושיתוף תוכן אינפורמטיבי עם לקוחות ולקוחות. עם זאת, יצירת סרטון תדמית לעסק באיכות גבוהה שמעסיק ומעביר לקהל היעד שלך ביעילות דורשת תכנון קפדני, תשומת לב לפרטים ושימוש בכלים ובטכניקות הנכונות. במאמר זה, נחקור את המרכיבים המרכזיים של הפקות סרטי תדמית ונספק טיפים ליצירת סרטונים יעילים ומושכים עבור העסק שלך.

  • תכנון וקדם הפקה: הצעד הראשון ביצירת סרטי תדמית לחברות מוצלחים הוא תכנון נכון וקדם הפקה. זה כולל הגדרת מטרת הסרטון, זיהוי קהל היעד ופיתוח קונספט יצירתי שמתיישר עם זהות המותג והמסרים שלכם. ישנם מספר שיקולים מרכזיים שחשוב להתייחס אליהם במהלך שלב זה:
  • הגדרת המטרות והיעדים של הסרטון: מה תרצו שהסרט תדמית שלכם ישיג? האם תרצו לקדם מוצר או שירות חדש, להציג את רוח החברה, או לספק תוכן אינפורמטיבי לקהל היעד? הגדרת המטרות והיעדים שלכם תעזור לנו ליצור סרטון תדמית ממוקד, רלוונטי ואפקטיבי.
  • זיהוי קהל היעד: למי תרצו להגיע עם הסרטון שהופק? מהן הדמוגרפיה, תחומי העניין וההעדפות שלהם? הבנת קהל היעד שלכם תעזור להתאים את המסרים, הטון והאלמנטים היצירתיים של הסרטון  כך שיזכרו בראשם.
  • פיתוח קונספט יצירתי: לאחר שהגדרתם את המטרות וקהל היעד שלכם, הגיע הזמן לפתח קונספט יצירתי לסרטון שלכם. זה עשוי לכלול סיעור מוחות, יצירת לוח תכנון או פיתוח תסריט שמתאר את המסרים המרכזיים והאלמנטים החזותיים של סרטון התדמית.
  • צילום והפקה: השלב הבא בהפקת סרטון תדמית הוא צילום והפקה. שלב זה כרוך בצילום ו/או אנימציה וסאונד הדרושים על מנת להחיות את הרעיון היצירתי של ההפקה. כמה שיקולים מרכזיים במהלך שלב הצילומים וההפקה כוללים: בחירת הציוד המתאים- איכותו של סרטון תדמית תהיה תלויה גם בציוד שבו נבחר להשתמש. בהחלט שווה לשקול להשקיע במצלמות באיכות גבוהה (4K) , בציוד תאורה מקצועי ובציוד ייעודי להקלטת סאונד על מנת להבטיח שהסרטון שלכם ייראה ויישמע מקצועי- בדיוק כפי שתרצו שהחברה שלכם תיתפס בעיני הצופה. יצירת רשמית צילומים- רשימת צילומים מתארת את הצילומים והזוויות הספציפיות שתרצו לצלם במהלך ימי הצילום. רשימת צילומים היא הכרחית על מנת לשמור על סדר, ארגון וזמנים בתוך לו"ז צפוף של יום צילום. כמובן שבאמצעות רשימת צילומים נוכל להבטיח שכל מה שתוכנן, צולם כמו שרצינו ושיש את כל החומרים הדרושים על מנת לספר את הסיפור שלכם.ביצוע ראיונות- אם הסרטון שלכם כולל ראיונות עם עובדים, לקוחות או בעלי עניין אחרים, חשוב להכין שאלות מראש ולוודא שהמרואיינים שלכם מרגישים בנוח ונינוחים מול המצלמה.
  • פוסט-פורדקשן: לאחר סיום הצילומים, השלב הבא בהפקת סרטון תדמית הוא פוסט-פרודקשן (פרה הפקה). שלב זה כולל את עריכת הצילומים, הוספת אפקטים ויזואליים וקוליים, ובסופו של התהליך, סגירת הסרטון להפצה. כמה שיקולים מרכזיים בשלב הפוסט-פרודקשן כוללים: עריכת וידאו- שלב זה כרוך בחיתוך חומרי הגלם המצולמים במטרה ליצור סיפור מגובש, הוספת מעברים ואפקטים, והתאמת הצבע והתאורה כדי ליצור מוצר סופי מלוטש. הוספת מוזיקה ואפקטים קוליים- מוזיקה ואפקטים קוליים תורמים ומשפרים משמעותית את ההשפעה הרגשית של סרט תדמית וכך יוצרים חווית צפייה מרתקת יותר. הוספת טקסט וגרפיקה- אם הסרטון כולל תוכן אינפורמטיבי, הוספת טקסט וגרפיקה יכולה לעזור לחזק את המסר שלך ולהפוך את הסרטון שלך למושך יותר מבחינה ויזואלית. כמובן שחשוב לעשות עיצוב גרפי המכתב עם מיתוג החברה או המוצר.
  • הפצה וקידום: לאחר השלמת הפקת סרט תדמית, הגיע הזמן להפיץ ולקדם אותו לקהל היעד שלכם. ניתן לעשות זאת באמצעות מגוון ערוצים, כולל מדיה חברתית, שיווק בדוא"ל, ואתר החברה. חשוב מאוד לבחור את ערוצי ההפצה הנכונים הן לסוג הסרטון, הן לקהל היעד והן למוצר . מקדו את מאמצי ההפצה לערוצים אלה.

כמה זה עולה? סרטון תדמית מחיר

כפי שבטח כבר הבנתם, המחיר של סרטון תדמית משתנה בהתאם לכל הפרמטרים עליהם דיברנו עד כה. נושאים כגון מטרות הסרט, קהל היעד, חזון הלקוח וכמובן התקציב הזמין יהוו גורם משמעותי בעלות הפקת הסרט. כמו בכל מוצר, גם בהפקת סרט ניתן לכוון לרמת הפקה שונה בהתאם לתקציב. חשוב לזכור כי אורך הסרט לאו דווקא משפיע על עלותו. לעיתים פרסומות באורך של 30 שניות שתראו בהפסקת הפרסומות בטלוויזיה עלו פי כמה וכמה מאשר סרטונים אחרים ארוכים יותר.  

באופן מאוד כללי, ניתן לומר כי עלות הפקת סרטון תדמית מתחילה מכ8,000 ש"ח + מע"מ ויכולה להגיע לעלויות של 90,000 ש"ח + מע"מ ויותר. הכל בהתאם למורכבות ההפקה ולצרכיה. ישנם מקרים בהם ניתן לצלם יותר מסרטון אחד במהלך אותו יום הצילומים, דבר המצמצם משמעותית עלות לסרטון. מנגד, חשוב מאוד לזכור שעל מנת להציג את הדברים בצורה המרשימה ביותר, חשוב להקדיש את זמן הצילום הנדרש ולא לנסות להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן. 

מה זה כולל? רשימה חלקית מפורטת ​

ייעוץ מקצועי ללא עלות

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לפרויקט שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל. אנו מבטחים לחזור אליכם בהקדם ויחד נבין איזה סרטון יהיה הכי טוב עבורכם. בעין השופט הפקות יש לנו צוות של אנשי מקצוע מיומנים במיוחד הכוללים צלמים, מפיקים, עורכים, אנימטורים ויוצרי תוכן. כולם פועלים יחד להפקת סרטי תדמית איכותיים המותאמים לצרכי העסק שלך. הפתרון הכולל אותו אנו מציעים כולל טיפול בכלל ההפקה, החל מפיתוח קונספט ותסריט ועד הפקה ופוסט-פרודקשן, הכול תחת קורת גג אחת. אנו מבטיחים תהליך מקצועי ויעיל במטרה להביא לכם את המוצר הטוב ביותר עבורכם.

ברור לנו שלא כולם מכירים את ההיבטים הטכניים של הפקת סרטוני וידאו. לכן אנו מציעים שקיפות מלאה ומעודדים את לקוחותינו להשתתף בתהליך ההפקה של הסרטונים. יחד עם זאת, אנו מבינים שלחלקכם אולי אין את הזמן או המשאבים להיות מעורבים בכל פרט בהפקה. כדי לתת מענה לכך, אנו מציגים בפני לקוחותינו אפשרויות ובחירות פשוטות, המאפשרות להם לשמור על שליטה מלאה על התוצר הסופי מבלי להרגיש מוצפים או עומסים.

הגישה שלנו מבטיחה שהפקת סרט תדמית באיכות גבוהה היא אפשרית בהחלט עבור כל עסק או חברה. כשתבחרו לעבוד איתנו תוכלו להיות בטוחים שתקבלו סרט תדמית איכותי העונה על המטרות שלכם, ללא סיבוכים מיותרים או בזבוז זמן.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן