סרט תדמית הפך להיות מוצר חובה לכל עסק המכבד את עצמו ושואף להתקדם. בין אם הרצון שלך הוא להגדיל את כמות הפניות לעסק, להגדיל את המכירות או פשוט לאפשר ללקוחות להכיר אותך יותר,  סרטי התדמית שלנו (כמו גם סרטי מוצר) יעזרו לך למצב את המותג ולהגדיל את העסק שלך. זה הזמן להשקיע במשאב שיווקי יקר שבו תוכלו להתגאות ולהגדיל את כמות ההמרות.

תוכן עניינים

סרטון תדמית לעסק – מאיפה מתחילים?

סרטי תדמית הפכו זה מכבר לסטנדרט של תוכן שיווקי דיגיטלי. עידן הסמארטפונים והרשתות החברתיות השאיר מאחור את שיטות השיווק הישנות – עלונים, עמודי טקסט ודפוס. סרטי תדמית בולטים בהרבה מעל תוכן סטאטי של טקסט ותמונות. הם מציגים תנועה, צבעים ואנימציה. מחקרים גילו כי גולשים נשארים בדף המכיל תוכן וידאו עד פי 5 זמן מאשר בדפים ללא סרט.  כבר למעלה מ 20 שנה שאנו מתמחים בהפקת סרטי תדמית לחברות מובילות במשק. הלקוחות שלנו רבים ומגוונים – החל מחברות קטנות וסטארטאפים, דרך חברות תעשייה וחקלאות וותיקות ומוכרות ועד תאגידי ענק בינלאומיים. לכולם הותאם סרט תדמית התפור בדיוק למידותיהם ושפונה לקהל היעד שהם הגדירו ביחד איתנו. 

 

אז איך מפיקים סרט תדמית מקצועי שמגדיל המרות?

בשלב הראשון של בניית הקונספט להפקת סרט תדמית, צריך קודם כל להגדיר מה מטרת הסרטון, ומי קהל היעד שלנו. שתי שאלות קצרות אך משמעותיות ביותר לכל מי שעוסק בתחום השיווק והמכירות. רק דרך תכנון קפדני, כתיבת תסריט מקצועית והפקה מושקעת ניתן להגיע לסרט תדמית שיבלוט מעל התחרות. הגדרת קהל היעד של הסרט תסייע רבות למקד את המסרים השיווקיים שבו, ועל ידי כך להפוך אותו לרלוונטי ויעיל עבור מי שאמור לצפות בו. בעידן שבו כולם כבר ראו הכל – אי אפשר להרשות לעצמנו ליפול לאותן קלישאות שחוקות פעם אחר פעם. בכל פרויקט ישנו צורך להמציא את עצמנו מחדש כדי להילחם על זמן המסך היקר של הצופה. עולם השיווק ברשת עובד על מספרים – מתוך אלף אנשים שצפו בסרט שלכם, מאה יצפו עד סופו. מתוכם עשרה יצרו איתכם קשר. ומתוך אותם עשרה  – אחד יתקדם לסגירת עסקה. המסקנה ברורה – ככל שהסרט יגרום ליותר צופים להישאר לצפות – ככה נגדיל את המשפך ונגרום לכם ליותר הזדמנויות לסגירת עסקאות ומימוש הפוטנציאל. התהליך נשמע פשוט, אבל הצופים של ימינו הם קהל שמאוד קשה לתפוס את תשומת ליבו, שלא לדבר על להשאיר את אותה תשומת לב לאורך זמן. 

 

הטכנולוגיה המודרנית יצרה דילמה משלה

מצד אחד היא מייצרת אפקטים וויזואליים מדהימים, אבל מצד שני ישנו דור של צופים המחוברים למכשירים ניידים, שלמדו לסנן כמעט כל צורה של תוכן המנסה להסב את תשומת ליבם. אז איך בכל זאת נגרום לצופה לרצות לצפות בסרטון שלנו? ע"י הנגשת המידע שמעניין אותו בצורה שתציג את החברה או את המוצר באור המתאים ביותר. אם אנו יודעים כי קהל היעד שלנו מורכב מאנשים הקשורים לתחום מסויים, גינון אורגני למשל, על הסרט להיפתח עם דימויים מושכים מאותו התחום – ירקות יפים, נופים וגינות וכן הלאה. בניגוד לפעם – אין היום מקום לפתיחים ארוכים וכותרות מקדימות. הסרט נדרש להגיע ישר ולעניין – וכמה שיותר מהר. זכיה בתשומת ליבו של הלקוח, כאשר ישנם אלפי הסחות דעת מסביב, נהייתה המשימה העיקרית של אנשי השיווק והמכירות. כמובן שלא כל הפקת סרט תדמית נועדה רק למטרות פרסום ושיווק דיגיטלי נטו. חברות רבות יוצרות סרטי תדמית להצגה בכנסים, פגישות פרונטליות מול לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאלים, משלוח הצעות במייל, תקשורת B2B, ומודעות למותג. ישנם אפילו סרטי תדמית אשר מקדמים את המותג באופן עקיף ומתוחכם יותר, ובכך עוקפים את "עיוורון הפרסומות" שגורם לצופים להתעלם מתוכן שיווקי. 

 

סרטי התדמית של ימינו מתרחקים ככל הניתן מקלישאות של עולם השיווק והמכירות הישן, ופונים לרגש של הצופה 

הכל במטרה ליצור הזדהות עם החברה, המותג או המוצר. לצופים, כאמור, אין קשב וזמן להתעמק בנתונים על היקף מכירות, קוי מוצרים ופריסה עולמית של המותג. הם רוצים תוך זמן קצר להבין "עם מי יש להם עסק". כלומר – לקבל תמונה מקיפה של החברה המציגה את עצמה – ערכי המותג, חזון, וחיבור רגשי לצופה. את כל הפרטים הנוספים הם כבר יכולים להשיג על ידי יצירת קשר ישיר במידה ויחפצו בכך. 

סרט תדמית – השקעה לטווח ארוך

הפקת סרטי תדמית ברמה גבוהה הינה השקעה לטווח ארוך, שכן מהרגע ש"יצא" לעולם – אין לדעת מי יראה אותו ומתי. אפשרויות התפוצה של סרט תדמית כוללות ערוצי מדיה שונים ברשת – YouTube, Vimeo, רשתות חברתיות, אתר האינטרנט של החברה ומסכי ענק בתערוכות בינלאומיות. כיום ידוע לכל שווידאו הינו תוכן נגיש, זמין מכל מקום וקל לשיתוף ברשת. יתרה מכך – בכל הפקה של סרט רצוי דואגים לכך שהסרט יופק באופן שישאיר אותו רלוונטי לכמה שיותר זמן – ועל ידי כך יגרום להשקעה שלכם להיות יותר משתלמת. יש לשמור גיבויים של חומרי הגלם, גרסאות ראשונות ועוד – וכך נבטיח שבכל פעם שנרצה להפיק גרסה חדשה בשפה נוספת, אורך שונה או כל שינוי אחר, נוכל לבצע זאת במינימום זמן ועלות. 

 

למה דווקא להפיק איתנו סרט תדמית?

הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. צלמים, מפיקים, עורכים, אנימטורים ואנשי תוכן. כולם עובדים במרץ להשגת מטרה אחת – הפקת סרטי תדמית איכותיים שישרתו את מטרות העסק שלכם. אחד היתרונות הבולטים שלנו הוא המענה הכולל שאנו מספקים להפקת סרטי תדמית –החל משלב הקונספט וכתיבת התסריט, דרך ההפקה ועד לסרט תדמית הגמור. כל זאת מבלי שהלקוח נדרש לעבוד מול כמה ספקים. את כל התהליך אנו מרכזים בצורה מסודרת ויעילה כדי לעשות לכם את החיים קלים יותר. נקודת מפתח בתהליך הפקת סרט תדמית היא ההבנה שלא כולם מבינים את התחום. מצד אחד אנו דוגלים בשיתוף מלא של הלקוח בתהליך ההפקה ובשקיפות מלאה. מצד שני אנו מבינים שלא כל אחד פנוי לרדת לכל הפרטים הקטנים של מפרט אנימציה כזה או אחר.על ידי הצגת אפשרויות ובחירות חשובות אך פשוטות בפני הלקוח אנו מאפשרים לכם להיות בשליטה מלאה על המוצר אותו תקבלו, ללא עומס מיותר ובזבוז זמן יקר. בצורה זו אנו מוודאים כי הפקת הסרט תדמית שומרת על איכות ונשארת משימה יחסית לא מורכבת, שכל עסק או חברה מסוגלים לבצע.