סרטון תדמית ל Bright Foods

סרט תדמית לחברת השקעות ברייטפודס

ברייט פוד היא חברת השקעות המתמחה בחברות מזון. החברה היא השנייה בגודלה בסין, ונמצאת בבעלות מלאה של ממשלת סין. חברת ברייט פוד פועלת בכל שלבי שרשרת הייצור, העיבוד, והאספקה של מזון ומוצריו השונים. החברה מנהלת מפעלים לעיבוד ואריזת מוצרי המזון, מנהלת חנויות של קמעונאות, הפצה ולוגיסטיקה של המוצרים. ברייט פוד פעילה גם בתחום החקלאות הישירה כמגדלת של מוצרי מזון ובעלי חיים לתעשיית המזון.

בשנת 2020 החלה חברת ברייט פוד בשיתוף פעולה עם מכון וולקני בישראל. מכון וולקני הוא המוסד הגדול ביותר בישראל העוסק במחקר חקלאי. המכון מסייע לחקלאים בישראל בפתרון בעיות שונות בתחום החקלאות ויוזם, מבצע ומפקח על מחקרים חקלאיים ומחקרים בתחום הנדסת המזון. כחלק מתהליך שיתוף הפעולה, הוחלט על פיתוח של ציפויים מיוחדים לשמירת טריות ירקות ופירות לתקופות ארוכות יותר – מה שיקל על שינוע לאזורים רחוקים ללא צורך בקירור.

חברת ברייט פוד פנתה אלינו באמצעות נציגיה בישראל להפיק סרט תדמית על שיתוף הפעולה המדעי בין החברה לבין מכון וולקני. הפקת הסרט כללה תחקיר ראשוני מול אנשי חברת ברייט פוד ומכון וולקני, כהכנה לכתיבת התסריט.

במהלך צילומי הסרט נערכו מספר ראיונות עם מדענים שונים במכון וולקני המתארים את מהות הפיתוח. כחלק מהדגמת הציפוי החדשני, ביצענו צילום ייחודי לאורך שבועיים ברצף, תוך שימוש בטכניקת צילום מקטעים (Time Lapse) – של פירות וירקות רגילים, לצד כאלו שטופלו עם הציפוי החדש – וזאת על מנת להמחיש את יתרונות הציפוי לאורך זמן.

בשלב העריכה שולבו צילומי הניסוי יחד עם הראיונות, על מנת להציג סרט המסביר בצורה משכנעת ופשוטה את מהות הפיתוח החדשני.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן