הפקת סרטונים לחברות חקלאיות

סרטים שיווקיים לתחום החקלאות פעמים רבות מציגים אופי שונה זה מזה. ישנם הפקות סרטי תדמית או פרסומות אשר דורשות נקודת מבט רגשית וגלובלית בעוד שהפקות אחרות דווקא מחפשות להעביר מסר טכני יותר, אשר יסביר לקהל היעד את הדברים דווקא בצורה פחות תדמית ויותר פונקציונלית. לא חשוב מה אתם מחפשים להפיק- סרטון שיווקי, סרט תדמית, סרטון מוצר או כל סרטון מסוג אחר, מטרת הפקת הסרטון וקהל היעד שלו, הם שיכתיבו את אופי הסרט השיווקי אותו נרצה להפיק.

הכל אודות הפקת סרטונים לתחומי החקלאות

חקלאות וטכנולוגיה – הפקת סרטים

בשנים האחרונות תחום החקלאות ראה התפתחויות של טכנולוגיות משמעותיות. לא עוד חקלאי חורש שדה בטרקטור ישן – אלא רובוטים לקטיף חקלאי, מערכות השקייה מתוחכמות, אפשרויות בקרה ושליטה מרחוק ועוד. עולם החקלאות מכיל בתוכו תחומי משנה רבים – גידול יבולים, בעלי חיים, חברות המתמחות בפיתוח מיכון חקלאי, שירותים תומכים לחקלאים, טכנולוגיות מים ועוד.עם החידושים באים אתגרים שיווקיים חדשים – קידום של המוצרים בשווקים בינלאומיים, תערוכות גדולות ואתרי אינטרנט. ככל שחברות רבות יותר נכנסות לתחומים חדשים בעולם החקלאות – כך גם גדלה התחרות על תשומת ליבו של לקוח הקצה – החקלאי. הפקת סרטי תדמית לתחום החקלאות או הפקת סרטי מוצר לתערוכות, פגישות, פרסום באתרי האינטרנט, פרזנטציות… הינה הדרך המוצלחת ביותר לבלוט משמעותית על פני המתחרים. 

סרטון תדמית מציג מוצר חקלאי בצורה הטובה ביותר

עולם החקלאות מזמן לנו נופים נהדרים, זריחות ושקיעות, ושדות נרחבים. כל אלו מעניקים הזדמנות ליצור סרטים בעלי יופי מיוחד, אווירה נהדרת ותוכן מרתק. לצורך הפקת סרט תדמית בתחום החקלאות נדרשת הבנה מעמיקה של המוצר או השירות החקלאי אותו הלקוח מנסה לקדם. במהלך התחקיר אנו נפגשים עם החקלאים, לעתים קרובות בשטח, ויחד איתם מבינים את הצרכים שלהם, וכיצד סרט התדמית יקדם אותם ואת החברה או המוצר שלהם שלהם באופן המוצלח ביותר. בשלב זה יכתב התסריט לסרט, שבו יוחלט כיצד להציג את הדברים – צילומים, אנימציה, והאם תידרש קריינות או כותרות. חברות רבות פועלות בשוק הבינלאומי, וכתוצאה מכך נדרש הסרט להיות מופק בכמה שפות במקביל, להצגה במדינות שונות.

הפקת סרטי תדמית לתחום החקלאות שונה בדבר אחד עיקרי מהפקות סרטי תדמית אחרות – 

עולם החקלאות תלוי בעונות השנה ובשעות האור. לכן כאשר מתחילים לתכנן את ההפקה נדרש תכנון לטווח ארוך קדימה. ישנם אירועים מסוימים בעולם החקלאות – זריעה, גשמי חורף, פריחת האביב וקציר חיטה – שלא ניתן לדחות. מה שלא צולם – יאלץ לחכות שנה שלמה, ולפעמים אף יותר. לעיתים נדרשת תגובה מהירה וצילום בהתראה קצרה מאוד על מנת שלא לפספס אירועים שכאלו. יתרה מכך – כאשר יוצאים להפקה בשטח – השמש הזורחת לא מחכה לאף אחד… נדרשת הקפדה על זמנים, תכנון הפקה מסודר, והכרת תנאי השטח.

צילום בעולם החקלאי מציב אתגרים רבים לצוות ההפקה – תנאי מזג אוויר, מיכון חקלאי מסוכן ומרחבים גדולים. על מנת להתמודד עם תנאים כאלו נדרש ניסיון וידע מוקדם. לכל בעיה ישנו פתרון – מצלמות אקשן קטנות להתקנה ועבודה מרחוק, אמצעי הגנה על מצלמות בגשם, ורחפנים מתקדמים לצילום של נופים חקלאיים רחבי ידיים. 

למה להפיק סרטים עם עין השופט הפקות?

לעין השופט הפקות ניסיון רב בהפקת סרטים לתחום החקלאי ואנו מתאימים כל סרט ללקוח ולמוצר, בהתאם לדרישות ולצרכים. החל מסרטי מוצר לחברות צעירות המפתחות מוצר או שירות מהפכני לתחום החקלאות, ועד חברות ותיקות המתפארות בניסיון של עשורים רבים בשוק החקלאי העולמי. כבר למעלה מ- 20 שנים אנו מתמחים בהפקת סרטי תדמית לחברות מובילות במשק. הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. צלמים, עורכים, אנימטורים ואנשי תוכן. כולם עובדים במרץ להשגת מטרה אחת – הפקת סרטי תדמית איכותיים שישרתו את מטרות העסק שלכם.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן