סרטים לחברות StartUp

סרטי תדמית לחברות סטארטאפ מאפשרים שלנו להפיח חיים לתוך מותג או מוצר חדשני ולתפוס את תשומת הלב של קהל היעד. חברות סטראטאפ (או חברות הזנק בשמן העברי) הפכו לשם דבר בעולם העסקי של המאה ה-21. חברות אלו, שלעיתים מתחילות כרעיון או יוזמה של אדם בודד הפיחו רוח חדשה בכלכלה של מדינות רבות כמנוע הצמיחה הבלתי מעורער. הקונספט של יוזמה רעננה, פטנט מהפכני ויזמים צעירים יוצר הזדמנויות נהדרות למשקיעים מכל התחומים. בשנים האחרונות התקשורת מדווחת חדשות לבקרים על מכירת חברות סטארטאפ בסכומי עתק למשקיעים ותאגידים. האפשרות להקים חברה מאפס תוך שנים ספורות, ולהרוויח ממכירתה הפכו את תחום חברות הסטראטאפ לאחד הנושאים החמים ביותר בעולם.

הפקת סרטונים מלאה

גיבוש קונספט ותסריט

צוות צילום מנוסה

עריכה מקצועית

הפקת אנימציה וגרפיקה מתקדמת

הכל אודות הפקת סרטים לחברות סטארטאפ

איזה סוג סרטון אתם צריכים?

תהליך ההפקה של סרטון לסטארטאפים ומיזמים מאפשר התאמה מלאה של סוג הסרטון וסוג ההפקה למטרות הפקת הסרטון ולקהל היעד הרוונטי- אנימציה, צילום או שילוב ביניהם. במקרה של סרטי תדמית לחברות סטארטאפ או בסרטונים למיזמים, מדובר במקרים רבים בקהל יעד של משקיעים פוטנציאלים, לקוחות פוטנציאלים בפגישות או בדיגיטל או סרטים לתערוכות. חשיבותו של סרט תדמית מרשים, במיוחד לחברת סטארטאפ, הינה קריטית לתהליך המאתגר של גיוס משקיעים לחברה חדשה. ישנה אימרה מפורסמת באנגלית – "there's no second chance for a first impression" – או בתרגום חופשי "אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני". כל פגישה מול משקיעים פוטנציאלים עלולה להיות נקודה קריטית בדרכה של חברת סטארטאפ להצלחה המיוחלת. על הסרט המציג את החברה/הרעיון להיות ממוקד, ברור ומושך מהרגע הראשון.

חממות טכנולוגיות וגיוס משקיעים

אנו עובדים מול חממות טכנולוגיות מכל התחומים – רפואה, חקלאות וטכנולוגיה. אנו מתמחים בפיתוח קונספט ייחודי לכל מוצר בהתאם לשלב החיים של מוצר ולמטרות הסופיות של הפקת הסרטון- בין אם פרסומי ובין אם לגיוס משקיעים פוטנציאלים. מטבע הדברים חברת סטראטאפ הינה עסק בסיכון גבוה. יזמים משקיעים סכומי כסף גבוהים בחלום ורעיון שטרם הוכח, עם חוסר ודאות בדרך לגיוס משקיעים. הפקת סרט הינה השקעה לא מבוטלת לחברה בתחילת דרכה. אנו בעין השופט הפקות מנוסים מאוד בליווי היזמים במהלך התהליך, ייעוץ ותמיכה לכל אורך הדרך – עד לקבלת הסרט המושלם לכל מטרה.

סרטים בתחומי הסטארטאפ לעיתים קרובות בעלי מורכבות טכנית גבוהה, ודורשים רמת הבנה מעמיקה וירידה לפרטים הקטנים ביותר. לאור העובדה שפעמים רבות הסרט נדרש להציג למשקיעים מוצר שנמצא רק בשלבי תכנון ראשוניים, או לפעמים אפילו רק רעיון לפטנט, סרטים רבים עושים שימוש נרחב בהדמייה תלת מימדית ואנימציות העוזרות להמחיש רעיונות ופטנטים שטרם יוצרו בפועל.  אנשי התוכן שלנו בעלי ניסיון רב שנים בעבודה מול השווקים השונים ויודעים כיצד להתאים כל סרט ללקוח ולמוצר, בהתאם לדרישות ולקהל היעד.

למה להפיק דווקא איתנו את הסרט שלכם?

כבר למעלה מ- 20 שנה שאנו מתמחים בהפקת סרטי תדמית וסרטי מוצר לסטארטאפים ומיזמים במגוון רחב של תחומים. הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. צלמים, עורכים, אנימטורים ואנשי תוכן.כולם עובדים במרץ להשגת מטרה אחת – הפקת סרטי תדמית איכותיים בשפה המתאימה שישרתו את מטרות העסק שלכם.. יש לכם חלום או רעיון לסטארטאפ שישנה את העולם? סרט תדמית איכותי אצלנו הוא התחנה הראשונה בדרך להצלחה!

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן