סרטון תדמית באנימציה לחברת תוכנה

סרטון אנימציה לפתרונות פורטוקול SMB

Visuality Systems Ltd היא חברת תוכנה ישראלית, והינה המפתחת והספקית העולמית המובילה של פתרונות פרוטוקול Server Message Block) SMB). עם רשימת לקוחות של למעלה מ-150 חברות Blue Chip ברחבי העולם. פרוטוקול SMB הוא פרוטוקול תקשורת נתונים ומדפסת המעצב את מערכת הקבצים של מיקרוסופט. Visuality Systems מציעה את הפתרונות המקיפים ביותר של לקוח SMB ושרת SMB של Microsoft.

המחשה של מוצרי תוכנה הינה תמיד מאתגרת. אין בנמצא מוצר פיזי שניתן לצלם, ופעמים רבות מדובר במוצרים ושירותים מורכבים למדי, שקשה להבינם ללא הסבר טכני מעמיק. הכלי המוביל לצורך הצגת מוצרי תוכנה הינם סרטוני אנימציה. באמצעות אנימציה ניתן להמחיש ולפשט תהליכים מורכבים, להראות תרשימי זרימה ברורים, ולהציג אלמנטים שלא באמת קיימים בצורה פיזית.

מסיבות אלו בדיוק, בחרנו להשתמש בסרטון אנימציה לצורך הצגת פתרונות התוכנה של Visuality Systems.

לאחר מספר ישיבות עם אנשי החברה, נכתב תסריט המותאם לקהל היעד תוך הדגשת יתרונות מוצרי התוכנה על פני המוצרים המתחרים בשוק.

בשלב הבא עוצבו הדמויות והמסכים של הסרט – ואושרו מול הלקוח. לאחר אישור כל העיצובים החל שלב ביצוע  האנימציה על פי התסריט שנכתב. היתרון (ולפעמים גם החיסרון) של סרטוני אנימציה הוא המגוון הכמעט אינסופי של עיצובים וסגנונות שניתן לעשות בהם שימוש. בשלב ביצוע האנימציה חשוב היה למקד את הלקוח לסגנון שלדעתנו יהיה המתאים ביותר לאופי הסרט ולקהל היעד שלו.

לאחר סיום האנימציה בוצעה עריכת פסקול והוקלטה קריינות בשפה האנגלית, לפני מסירת הסרט הסופי ללקוח.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן