הפקת סרטונים לחברות תעשייה

סרטים לתעשייה , או יותר נכון לומר, סרטי תדמית לחברות מתחום התעשייה, הם סרטים המופקים במטרה להציג את החברה, את מוצריה ואת אופן הייצור שלה בצורה הטובה והמרשימה ביותר. לקוחות רבים מעלים חשש מנראות המפעלים והמשרדים (שפעמים רבות נמצאים בבניינים ישנים שפחות נראים טוב לעין) ומהדרך שהם יראו על המסך של הצופה בסרטון. המומחיות שלנו היא להציג אתכם בצורה הטובה ביותר, תוך הקפדה על זוויות צילום ונקודות המבט המראות את הדברים באור היפה ביותר.

הפקת סרטונים מלאה

גיבוש קונספט ותסריט

צוות צילום מנוסה

עריכה מקצועית

הפקת אנימציה וגרפיקה מתקדמת

הכל אודות הפקת סרטים לחברות תעשיתיות

תעשייה או טכנולוגיה?

אנחנו כבר מזמן במאה ה -21. הטכנולוגיה אינה מפסיקה להתקדם ולהפתיע אותנו כל פעם מחדש.  נדמה כאילו העולם כולו סובב סביב חברות סטראטאפ וטכנולוגיה  – מחשבים, תוכנה, אפליקציות ומה לא. אך מאחורי הקלעים חי ובועט הקטר האמיתי אשר גורר אחריו את הכלכלה העולמית – התעשייה. מאז המהפכה התעשייתית כלכלת רוב המדינות תלויה בתעשיות שלהן. מחצבים, אנרגיה, רכב, תעופה, תקשורת – אלו הן רק חלק קטן מהתעשיות המייצרות את רוב הדברים שאנו רגילים להשתמש בהם בחיי היום יום שלנו. העולם התעשייתי הינו שמרן ומתפתח לאט לאט – עקב בצד אגודל. להבדיל מפריצות הדרך והמהפכות המהירות בתחום הטכנולוגיה שראינו בעשורים האחרונים, שינוי מהותי בעולם התעשייה המסורתי לוקח שנים ואף עשורים.  

שיווק והפקת סרטים בעולם התעשייה

תחום השיווק והמדיה בתעשייה אינו שונה. עד לאחרונה חברות תעשייתיות רבות כלל לא החזיקו מערך תקשורת שיווקית. אתרי אינטרנט רבים נראו כאילו הם לקוחים מלפני 30 שנה, ועל נוכחות ברשתות החברתיות לא היה מה לדבר. רק בתחילת שנות ה 2000 הבינו חברות רבות כי בעולם השיווק של ימינו  – אם אין להן מערך שיווק דיגיטלי – הן למעשה לא קיימות. רבים מהלקוחות הפוטנציאלים שלהן עשויים אפילו שלא למצוא אותן במרחבי הרשת. גם בתחום הפקת סרטי תדמית עולם התעשייה השתרך הרחק מאחור. מפעלים וחברות הפיקו סרטים רק לאירועים מיוחדים – תערוכות בינ"ל, ביקורי משלחות של אורחים חשובים וטקסים שונים. הסרטים הופקו אחת לכמה שנים – וכך לאחר תקופה קצרה הפכו הסרטים ללא מעודכנים וחסרי רלוונטיות לצרכים השיווקיים של החברה.

לאט אבל בטוח החלו גם החברות הוותיקות בעולם התעשייה להתקדם בתחום השיווק הדיגיטלי. אתרים הוקמו, נפתחו דפים ברשתות החברתיות השונות – ועמם הגיע הצורך בהפקת מדיה איכותית שתמשוך את תשומת ליבם של הגולשים. אנשי השיווק החדשים שגויסו לצורך המעבר לעולם הדיגיטלי הבינו את החשיבות של סרטוני תדמית איכותיים. למרות כל זאת – חברות תעשייה רבות עומדות בפני אתגר נוסף בבואן להפיק סרט תדמית – מפעלים תעשייתיים רבים נמצאים במבנים ישנים ומלוכלכים, רחוק מאוד מלהיות נוצצים ומרשימים כמו מבני חברות ההייטק החדשות. מטרתו של סרטון תדמית להציג את החברה מבלי לחשוף את המקומות הפחות מרשימים אצלה.

למה להפיק סרטים בעין השופט הפקות?

לעין השופט הפקות ניסיון של מעל 20 שנה בהפקת סרטים לתעשייה, וסרטי תדמית לתעשייה בפרט בתחומים כמו – מתכת, חקלאות, אנרגיה, מזון, מים, ועוד. פעמים רבות בהפקת סרט תדמית לתעשייה נדרש תחקיר מעמיק והבנת התחום בו עוסקת החברה הספציפית. אנשי התוכן שלנו מנוסים ביותר ובעלי רקע טכני – המסייע לנו פעם אחר פעם לפצח את האתגרים בכל הפקה.  אנו דואגים לבחור את הציוד המתאים ביותר לכל סוג הפקה – החל במצלמות מיוחדות הניתנות לשימוש באתר ייצור קשים בתעשייה, דרך רחפנים לצילום אווירי של מפעלי ענק, מצלמות מהירות לצילום תהליכי ייצור מיוחדים וכמובן אפשרויות שונות לשילוב אנימציות מתקדמות להמחשת תהליכים וכד'. אנו דואגים ללוות את הלקוחות שלנו מתחום התעשייה לכל אורך הפרויקט – משלב התסריט ועד הסרט הגמור. 

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן