סרט תדמית למפעל ייצור דלתות מטבח

סרטון תדמית לחברת FORMEX דלתות מטבח

חברת פורמקס הינה חברה ישראלית ואיכותית לייצור דלתות מטבח במגוון מרקמים וצבעים. משנת 1999 מהווה פורמקס את המקור האמין, המקצועי והמעודכן טכנולוגית בענף הייצור וההתאמה של חזיתות ודלתות לארונות מטבח וזאת בזכות מגוון רחב של מוצרים, חומרי גלם, צבעים וטכנולוגיות. המפעל מתמחה בייצור לפי מידה של דלתות לארונות מטבח ואמבט ומשטחים לריהוט משרדי. תהליך הייצור מבוסס על ציוד מודרני ממוחשב תוך יישום תקני איכות מחמירים.

החברה פנתה אלינו במטרה להפיק סרטון תדמית ומספר סרטים קצרים יותר אשר יתמקדו בסגנונות שונים של הדלתות ובתהליך הייצור. מטרת סרט התדמית הייתה להסביר לקהל היעד (לקוחות אשר בעצבים את ביתם, ואדריכלים) את תהליך העבודה מול החברה, ואת פשטות התהליך מול חברת פורמקס. כמו כן, הסרט נדרש להציג את המפעל ותהליך הייצור, תוך שימת דגש על רמת המיכון הגבוהה בה החברה משתמשת, איכות חומרי הגלם ושירות הלקוחות.

סרטים קצרים נוספים עסקו כל אחד בסוג מוצר ספציפי, עם סגנון העיצוב שלו ויתרונותיו הייחודיים. לאחר אישור התסריטים שנכתבו לכלל הסרטים, נקבעו שני ימי צילום להפקה. יום צילומים אחד התבצע במפעל החברה במעלות – בו התמקדנו בצילום תהליך התכנון והייצור של מוצרי החברה, ואת התהליכים אותן עוברות הדלתות בייצור – חיתוך, שיוף, צביעה ועוד. יום הצילומים השני התבצע בחדר תצוגה של לקוחות החברה על מנת להציג את המוצרים המוגמרים אשר משולבים במטבחים מסוגים שונים. לאחר סיום הצילומים נערכו הסרטים לפי התסריטים – תוך שילוב כותרות עם מסרים שיווקיים. הסרטים הסופיים מוצגים באתר החברה  – ומשמשים אותה בהצלחה מרובה מול לקוחות רבים.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן