הפקת סרטים לתערוכות וביתנים

סרטי ביתנים לתערוכות הן דרך מעולה לתפוס את תשומת ליבם של המבקרים ולבלוט מעל המתחרים.
איך מפיקים סרטון שבאמת יבלוט? מוזמנים להמשיך לקרא למעטה.

הכל אודות הפקת סרטים לביתנים ותערוכות

תערוכות מקצועיות

התערוכות המקצועיות קיימות כעמוד תווך של העולם העסקי מזה שנים רבות. חברות עסקיות משקיעות מאמצים ומשאבים רבים בנוכחות בתערוכות – אם בעיצוב ובניית ביתנים גדולים ומושקעים, ושליחת צוותים של אנשי שיווק ומכירות ליעדים רחוקים. כל מי שנכח בתערוכה בינלאומית גדולה מכיר היטב את הזירה – עשרות (ולעתים מאות) אלפי מבקרים פוקדים את היכלי התערוכה ההומים. ביתנים מעוצבים המציעים כיבוד, ושלל מייצגים מרשימים. אחד האתגרים הגדולים ביותר לחברות המציגות בתערוכות גדולות הוא כיצד למשוך את תשומת ליבו של המבקר החולף ליד ביתן החברה, ולגרום לו לעצור, ולו למספר שניות, ולהתעניין במוצר או בשירות אותם הם מציעים. 

סרטים ככלי לבידול ביתן בתערוכה

אחד הכלים היעילים ביותר להסב את תשומת ליבם של מבקרים בתערוכות הינו סרט המוצג על מסכים גדולים המוצבים ברחבי הביתן. סרט מרשים, הערוך בצורה מושכת ומהירה – תמיד יעורר עניין. זאת ועוד – בסרט ניתן לשלב אפקטים חזותיים מרשימים שיבלטו גם בתערוכות העמוסות ביותר. את הסרט ניתן לתכנן כך שעיצובו החזותי ישתלב בעיצוב הביתן  – ועל ידי כך להשיג אפקט מרשים אף יותר.

אם לסכם את הכתוב מעלה – מילת המפתח הינה "בידול". כיצד אני, כמציג בתערוכה, יודע ליצור בידול בין הביתן שלי, המיתוג שלי, והמדיה שלי – לבין אלו של המתחרים החולקים איתי את אותו חלל עמוס ורועש. זאת ועוד – על הסרט ליצור את הבידול הנ"ל בתנאים מאוד לא אופטימליים  – ללא סאונד, ובחלל מואר לחלוטין ורועש המקשה על הצופים להתרכז.
התשובה לכך טמונה בתהליך הקריאייטיב ותכנון הסרט. רק סרט עם תוכן ויזואלי עשיר, העשוי בצורה המושכת את עין הצופה  – יוכל לזכות בתשומת לב המבקרים החולפים על פניו בתערוכה מקצועית גדולה. זאת ועוד – אנו, כחברה המפיקה את הסרטים, דואגים לייעץ ללקוחותינו בכל נושא צורת ההקרנה של הסרטים – בחירת מסך טלוויזיה, מקרן ומיקומם בתוך הביתן. זאת  על מנת שהתוכן אותו אנו יוצרים יוצג בצורה האיכותית ביותר.

 

ההבדל בין סרט חברה לסרט בביתן בתערוכה

סרטים לתערוכות נדרשים לתכנון ייעודי על מנת להשיג את מטרתם. יש לזכור כי ברובן המוחלט של התערוכות לא ניתן להציג סרטים המלווים במוזיקה או בקריינות. עובדה זו מאלצת את הסרטים להעביר את כל המידע על ידי שימוש בכותרות בולטות לעין הצופה. דבר נוסף – על הסרט להיות קצר דיו ובעל מבנה המאפשר גם למבקר ש "הצטרף" לסרט בכל נקודה להבין במה עוסק הסרט, ולעורר מספיק עניין שיגרום לו לצפות בסרט עד סופו. סרט תערוכה מוצלח ימשוך מבקרים לעבר ביתן החברה, ואף יגרום להם לפנות ולהביע עניין בנושאים המוצגים בסרט.  הפקת מוצלחת של סרט לתערוכה מתחילה בשלב התכנון המוקדם – ע"י הבנת קהל המבקרים ואופי התערוכה, סגנון הסרט הרצוי, ועוד גורמים המשפיעים על הפקת הסרט. רק הפקה מסודרת, עם הקפדה על תחקיר ותסריט המותאמים בצורה מלאה לעולם התערוכות – מבטיחה הצלחה מלאה, וסרט המשיג את מטרותיו בצורה המוצלחת ביותר.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן