אנימציה תלת מימדית לרכבים חשמליים AV

סרטון אנימציה 3D למערכת ניהול תרמית

MotoRad, שהוקמה בשנת 1958, מפתחת, מייצרת ומספקת פתרונות תרמוסטט חדשניים, ופתרונות ניהול מנוע לתעשיית הרכב העולמית. החברה משקיעה משאבים רבים במעבר לטכנולוגיה המתאימה לרכבים חשמליים התופסים מקום גדל והולך משוק הרכב העולמי.

החברה פנתה אלינו במטרה להפיק סרטון להצגה בתערוכה בינלאומית שבה השתתפו.  לאחר בחינת מספר אפשרויות בשיתוף הלקוח – הוחלט להפיק את הסרט באמצעות אנימציה תלת מימדית, אשר תמחיש את מיקום המוצרים של החברה בתוך מערכות הרכב. לאחר אישור תסריט, הפרויקט עבר לשלב העיצוב, שהוא שלב קריטי בכל פרויקט בתחום האנימציה. בשלב זה למעשה נקבע המראה הסופי של הסרט – צבעים, טיפוגרפיה (פונטים), קומפוזיציה ועוד. לאחר אישור הלקוח למראה הסרט – מתחילה עבודת האנימציה.
תהליך זה נעשה באמצעות שימוש בתוכנות תלת מימד מתקדמות – המדמות בצורה פוטוראליסטית את הרכב, והסביבה בה הוא נוסע. במהלך שלב זה – נשלחות ללקוח גרסאות מוקדמות באיכות לא סופית – לאישורים פרטניים של אורך הסרט והסצנות השונות בו, צורת התנועה של אובייקטים, וכמובן נתונים טכניים חשובים שונים. לאחר מכן נכנס הסרט לשלב הנקרא "רינדור". כאן למעשה המחשבים מעבדים את כל הנתונים – ומוציאים גרסה באיכות גבוהה של הסרט. אבל בזאת לא תמה העבודה! את הגרסה הזו מעבירים שלב נוסף – אפקטים ויזואליים. מה שנקרא – הנגיעות האחרונות. תאורה מיוחדת, ריטושים אחרונים וכל מה שנותר. מוסיפים מוזיקה ואפקטים של סאונד – והנה לנו סרטון אנימציה מרשים ביותר בעל מראה טכנולוגי ועתידני. סרטון המעביר עבור הלקוח מסר של חדשנות, תוך פניה מושכת ללקוחות פוטנצאלים בכל רחבי העולם.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן