סרטון אנימציה תלת מימדית למערכות בקרת זרימה UCT

סרטון אנימציה 3D למערכת בקרת זרימה

חברת UCT היא מפתחת וספקית מובילה של מערכות משנה קריטיות, רכיבים וחלקים, ושירותי ניקוי, בעיקר לתעשיית המוליכים למחצה. במסגרת חטיבת המוצרים שלה, UCT מציעה ללקוחותיה פתרון משולב למרכיבי משנה עיקריים, פתרונות בקרת זרימה מתקדמים וייצור בדיוק גבוה. UCT ממוקמת בהייוורד, קליפורניה.

השלוחה הישראלית של החברה פנתה אלינו בבקשה להפיק סדרה של סרטוני אנימציה טכניים לקהל יעד של מהנדסים ואנשי רכש, בעיקר בתעשיית השבבים והמוליכים למחצה. אחד האתגרים העיקריים בהפקת סרטוני אנימציה טכניים – הוא השמירה על האיזון בין ירידה לפרטים טכניים מדוייקים, לבין סרט שבו הצופה לא יאבד עניין בתוך הפרטים הרבים. כמו בכל סרט מוצר טכני – גם כאן נדרש תחקיר טכני, ועבודה צמודה בין צוות האנימציה שלנו לבין מהנדסי חברת UCT, וזאת על מנת לוודא תוצר של סרט אנימציה מדויק, עד הפרטים הקטנים ביותר.

בשלב הראשון נכתב ואושר תסריט לפי דרישות הלקוח. לאחר מכן הגיע שלב עיצוב הסרט, שבו מאשר הלקוח דוגמאות למראה הסצנות השונות בסרט, וזאת עוד לפני ביצוע האנימציה בפועל. לאחר קבלת אישור הלקוח – מתקדמים האנימטורים שלנו לשלב ביצוע האנימציה הטכנית, תוך שיתוף האנשים הטכניים של הלקוח בשלבים השונים. לאחר סיום ההדמיות התלת ממדיות של המוצרים ואופן פעולתם, הסרט עובר לשלב הסופי – עיצוב כותרות, עריכה של מוזיקת רקע – ואפקטים סופיים. התוצר הינו סרט מוצר טכני מרשים, המציג באופן מדויק את מוצרי החברה, והיתרונות אותם הם מעניקים ללקוחותיה.UCT

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן