הפקת סרטים לחברת אימקו תעשיות

נגן וידאו

סרט תדמית וסרטי מוצר לקבוצת IMCO

עם 45 שנות ניסיון ביצירת פתרונות אלקטרוניים ללקוחות צבאיים מתקדמים, בכל קטגוריות הביטחון, קבוצת IMCO תמכה בתעשייה הביטחונית הישראלית בכל העשורים האחרונים.

קבוצת אימקו הינה אינטגרטור מוביל וספק מפתח של פתרונות אלקטרומכניים וחשמליים מתקדמים, הממנפת את היתרונות הייחודיים של כל אחת מחברות הבת שלה כדי להציע שירותי הנדסה מתקדמים, ייצור צבאי ורפואה ושירותי FMF ללקוחות צבאיים מתקדמים ולתעשייה.

לצורך הדגמת יכולות של מספר כלי רכב ומטוסים בלתי מאוישים, קבוצת אימקו פנו אלינו על מנת להפיק סרטון תדמית המדמה תנאי קרב בהם באים לידי ביטוי היתרונות הייחודיים של כלי הרכב והרחפנים. התסריט כלל מספר רב של נקודות בהן הסרט נגע, וכל זאת בזמן מוגבל מאוד. בנוסף, הפקנו סרטון מוצר נפרד לכל כלי, לפירוט מעמיק יותר של היכולות.

לצורך ביצוע הצילום בוצע סיור מקדים של צוות הפקה, נבחר שטח בחולות קיסריה, והוקמה גדר המדמה מתקן צבאי שמור. יום הצילומים כלל צוות הפקה מורחב של צלמי קרקע ורחפני צילום. צילומים נוספים בוצעו במשרדי החברה תוך הפיכת חדר הישיבות לחמ"ל צבאי משוכלל. אנשי החברה הולבשו במדים, ומילאו מגוון תפקידים בסרט. הסרט נערך לפי הנחיות הלקוח תוך התאמה לצרכים של קהלי היעד, העיקר בתערוכות בינלאומיות של התחום הצבאי והביטחוני. לאחר אישור הלקוח – בוצעו תיקוני צבע, והסרט עבר עיצוב פסקול ומיקס סאונד מורכב בו הוכנסו מגוון רחב של אפקטים המדמים קולות משדה הקרב, דיבורים ברשת הקשר ועוד. לסרט נערכו מספר גרסאות קצרות יותר, ובנוסף הוא תורגם לשפות שונות להצגה ברחבי העולם.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן