מערכת כיבוי אש – סרטון אנימציה תלת מימדית

סרטון אנימציה 3D לפרונות לכיבוי אש

רפאל תעשיות מגופים, יצרנית המגופים הוותיקה בישראל, נוסדה בשנת 1949 וכיום משתייכת לקונצרן TALIS הבינלאומי המוביל בעולם בתחום מערכות המים. רפאל מובילה את שוק המגופים ומגופי הבקרה בזכות מבחר מוצרים ופיתוחים מהמתקדמים בארץ ובעולם. מוצרי החברה נמכרים ביותר מ- 30 מדינות ברחבי העולם במערכות מים בתחומים רבים.

אחד התחומים העיקריים בהם עוסקת החברה הינו תחום כיבוי האש. לצורך שיווק מוצרי החברה – התבקשנו להפיק סרט אנימציה הממחיש את מגוון הפתרונות אותם מציעה חברת רפאל לתחום כיבוי האש, ואת אופן פעולתם. לאחר הגדרת הצורך וקהל היעד, נפגשנו עם אנשי החברה האחראים על פיתוח ותכנון המוצרים, וזאת על מנת לבצע תחקיר טכני לקראת כתיבת תסריט אנימציה מפורט. במקביל צוות האנימטורים שלנו התחיל בתהליך קבלת המודלים הטכניים של מוצרי החברה, והתאמתם לשילוב בסרט.

אחד האתגרים בסרטים מסוג זה – הוא השילוב בין הצד הטכני לצד השיווקי בהצגת המוצרים. לצד דיוק וירידה לפרטים, ישנו צורך בשמירת המסר של הסרטון קצר וקולע.

לאחר כתיבת התסריט ואישורו על ידי הלקוח, החל שלב עיצוב המסכים – שהוא חיוני וחשוב בכל פרויקט של סרט אנימציה. מרגע שקיבלנו את אישור הלקוח להתקדם – החל צוות האנימציה שלנו בעבודה נמרצת על ביצוע הסצנות השונות המרכיבות את הסרט. במקביל – נבחרה לסרט מוזיקה ונבחר קו עיצובי לכותרות המלוות את האנימציה על המסך. בסיום ביצוע האנימציה, מבצעים המחשבים שלב הנקרא "רנדר" (באנגלית Render) – שלב בו למעשה מקבלת האנימציה את המראה הסופי שלה – עם הצבעים, הטקסטורות וכל האפקטים הסופיים. שלב זה לוקח זמן מה, בהתאם לאורך ומורכבות הסרטון המדובר. בסיום של הרנדר – עובר הסרטון לשילוב כותרות גרפיות עם קו עיצובי התואם את האנימציה.

בשלב האחרון לפני מסירת הסרט ללקוח- מבוצעת עריכת פסקול, כולל שילוב מוזיקה, אפקטים נוספים  – והופ! עוד סרט אנימציה מרשים נמסר ללקוח מרוצה.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן