סרטון אנימציה 3D למערכת בקרת זרימה UCT

סרטון אנימציה 3D למערכת בקרת זרימה

UCT היא מפתחת וספקית מובילה של תת-מערכות, רכיבים וחלקים קריטיים, ושירותי ניקוי וניתוח ברמה גבוהה במיוחד, בעיקר לתעשיית המוליכים למחצה. במסגרת חטיבת המוצרים שלה, UCT מציעה ללקוחותיה פתרון משולב במיקור חוץ עבור תת-מכלולים גדולים, ופתרונות מתקדמים לבקרת זרימה וייצור ברמת דיוק גבוהה.

חברת UCT ביקשה להפיק מספר סרטי אנימציה להמחשת קו מוצרים חדש אותו היא מפתחת. הבחירה בסרטון אנימציה לפרויקט זה נובעת ממספר סיבות. הראשונה – קיים קושי להמחיש בעזרת צילומים מערכות מכאניות מורכבות וקטנות במיוחד. ושנית – קווי הייצור של תעשיית המוליכים למחצה נתונים למגבלות צילום מחמירות מסיבות של שמירה על קניין רוחני והקפדה מחמירה על סטנדרטים של ניקיון.

לצורך כתיבת תסריט האנימציה נערכו מספר פגישות של צוות האנימטורים שלנו אל מול הלקוח, וזאת על מנת לקבל הסברים טכניים על אופן פעולת המוצרים.
הפקת הסרט כללה מספר שלבים עיקריים:

בשלב הראשון עוצבו המסכים העיקריים לכל אחת מהסצנות – וזאת על מנת לתת ללקוח אפשרות להתרשם מהמראה הצפוי של הסרט, ולתת למעצבים פידבק ראשוני.

בשלב השני התבצעה האנימציה עצמה – תנועות המצלמה, הזזת החלקים השונים של המערכות המוצגות בסרט. בשלב הזה יכול כבר הלקוח להתרשם מאורך הסרט, מהירות הסצנות והמעבר בין החלקים השונים בסרטון.

בשלב הסופי – התקבל הסרט עם כל העיצובים באיכות גבוהה לפי ההערות שהתקבלו מהלקוח לאורך תהליך ההפקה.

הסרט שהופק לחברת UCT שילב בין עיצוב חדשני, והסברים טכניים על המוצרים החדשים ללקוחות פוטנציאליים.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן