סרט תדמית לחברת יזמות ובנייה

הפקת סרטון תדמית לחברת דוד ולירן יזמות ובנייה בע"מ

דוד ולירן יזמות בנייה והשקעות בע"מ הוקמה ע"י דוד בן משה בוגר הטכניון חיפה בפקולטה להנדסת חשמל, ועורך הדין לירן גיגי מומחה בתחום הנדל"ן. חזונה של החברה, הערכים ותרבות הניהול המתקדמים הפכו את חברת דוד ולירן יזמות-בנייה-השקעות בע"מ לחברה מובילה בתחום הבנייה.

החברה ביקשה להפיק איתנו סרט תדמית על מנת לפנות לקהל יעד המורכב מאדריכלים ומעצבים, כמו גם לקוחות קצה הבונים או משפצים את ביתם. הפקת הסרט כללה מספר פגישות עם הלקוח, תוך הבנת השוק וקהל היעד. הפקת הסרט כללה צילום במספר אתרי בניה, בטכניקות צילום שונות הכוללות צילומים בעזרת גימבלים ורחפנים.

דגש חשוב בהפקת סרט תדמית המיועד לקהל מקצועי – היא ההקפדה על הפרטים המקצועיים הקטנים ביותר. בסרט זה נדרשנו לצלם באתרי בניה פעילים – בתקופה בה נושא בטיחות באתר בניה בישראל הינה נושא רגיש הנמצא במוקד תשומת הלב הציבורית. עקב כך – נדרשה הקפדה יתרה שכל פועלי ומהנדסי הבנין המופיעים בצילומים יהיו מצוידים בכל אמצעי הבטיחות לפי התקנים הנדרשים, ושהעבודה תתבצע בצורה המקצועית ביותר. לאחר סיום הצילומים הסרט עבר לשלב העריכה, שם שולבו כותרות בעיצוב התואם את מיתוג החברה, בהתאם לתסריט. לסרט הוקלטה קריינות בשפה העברית, והוא משמש את חברת דוד ולירון להצגה אל מול קהל יעד מקצועי, ולקוחות קצה גם יחד.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן