הפקת סרטון תדמית לקבוצת חסון פ.ע מסחר בע"מ

קבוצת חסון מובילה במגוון רחב של תחומים עליהם היא חולשת באמצעות חברות הבת שלה כגון: נדל"ן ויזמות, אנרגיה, מסחר ותעשייה, ואף חברת תעופה בבעלותה.

בראש הקבוצה עומדים בגאווה האחים מוטי ושלום חסון. פעילותם העסקית ענפה ביותר, ועם זאת הם מקפידים לנהל את העסקים ואת צוות העובדים כאילו היו משפחה אחת גדולה.

חברת האם של הקב' היא חברת המסחר. כחברה ייחודית מסוגה, היא מקיפה תחומים רבים בענף הבנייה והפיתוח אשר יוצרים "one stop shop" לקהל הלקוחות הקבלנים, המוסדיים והפרטיים.

במתחם גדול ועוצמתי הכולל אולמות תצוגה מרשימים ומתקדמים, מרוכזים שלל ארבעה תחומי פעילותה הקבוצה העיקריים של חברת המסחר- קרמיקה וכלים סניטרים, חומרי בניין ואספקה טכנית, תשתיות ואינסטלציה, יזום ובנייה.

החברה דוגלת בהקפדה על רמת שירות גבוהה, על איכות ועל זמינות והיא עושה זאת בעזרת אנשי המקצוע הטובים בתחומם. החברה עובדת עם מיטב היצרנים והספקים בארץ, ומייבאת מגוון רחב של מוצרים איכותיים. חסון מסחר הינה חברה ייחודית מסוגה אשר משווקת ומוכרת את כל קשת המוצרים בענף הבנייה והפיתוח. היצע המוצרים בחברה הוא מהגדולים בתחום ואנו עובדים עם מיטב הספקים והיצרנים בארץ ובעולם. אנו מייבאים מגוון רחב של מוצרים איכותיים ומספקים שירותים ללקוחות פרטיים, פרויקטים והקהל הקבלני.

החברה נותנת פתרון לקהל הקבלני 'מן המסד ועד הטפחות', קבלן שמגיע לכאן יודע שימצא את כל סל המוצרים הרחב הדרוש לו והכל תחת קורת גג אחת שזהו ה-יתרון המשמעותי.

קרמיקה וכלים סניטרים- אולם תצוגה מרהיב ביופיו המשתרע על שטח של 1500 מ"ר, מהווה את חוד החנית בתחום. באולם מוצגים מיטב היצרנים בארץ ובעולם. אולם התצוגה שלנו הוא מהיפים והמרשימים ביותר בארץ. ניתן להבחין זאת על פניהם של כל המבקרים בו. לראות אצלנו את כל העיצובים והחידושים בתחום. אנשי המכירות המקצועיים שלנו הוכשרו להעניק ולשלב פתרון נכון ומותאם לכל לקוח ולקוח.

מחלקת האדריכלים מגמישה חלומות עיצוביים תוך יצירת איזון בין חללי המגורים לבין חללי האירוח בבית. באולם מחלקת הדמיות מקצועית המאפשרת ללקוח לקבל המחשה מדויקת לכלתכנון של חלל הבית עם האריחים והפריטים שנבחרו.

מחלקת חומרי בניין ואספקה טכנית- תחום חומרי הבניין ואספקה טכנית, מרוכז בחנות המכר של הקבוצה. החנות הינה מהגדולות בארץ. תחום חומרי הבניין ואספקה טכנית הוא תחום דינמי ומשתנה לעיתים תכופות. אנו מקפידים להית הראשונים להביא את החידושים והמילה האחרונה בענף. בחנות מגוון רחב היקף של מחלקות מקצועיות ומוצרים מחברות מובילות בארץ ובעולם. יועצים מקצועיים דואגים ללוות את הלקוחות בכל שלבי הקנייה.

תשתיות ואינסטלציה- חטיבות אלו משווקת מוצרי אינסטלציה וכיבוי אש, תשתיות תת ועל קרקעיות למים, ביוב וניקוז.

החטיבות מלוות פרויקטים רבים, מוניציפליים ופרטיים. עם לקוחותינו נמנים: מועצות מקומיות, עיריות, קבלני תשתית אינסטלציה ועפר.

חטיבות התשתיות ואינסטלציה הן מאבני הפינה היסוד של הקבוצה, הן נחשבות ליציבות ומקצועיות ביותר באזור הצפון, היתרונות המקצועיים, השירות האדיב ומגוון המוצרים הרחב ידועים לכל, הזמינות והמלאים הגדולים מהווים יתרון גדול לקבלנים. עובדה זו מאפשרת לנו להיות מהחברות המובילות בענף. .

מנהלי החטיבות מתמחים במתן מענה על מכרזים ומלווים את הלקוחות בייעוץ ובמתן פתרונות הטובים ביותר עבורם.

אחרי שנים של פעילות מוצלחת, חטיבות אלו נהנות ממוניטין גבוה וידועות כמובילות בתחומן.

לוגיסטיקה- המחלקות השונות של חברת המסחר נשענות על מערך לוגיסטי מהגדולים והמתקדמים בארץ.

המערך כולל מחסנים לוגיסטיים המתפרשים על עשרות דונמים ומערך הפצה בפריסה ארצית. כל אלו מאפשרים לחברה להעניק שירות יוצא דופן, ברמת זמינות גבוהה ובמסירות ללא פשרות.

יזום ובניה- את תחום היזמות והבניה מובילה חברת הבת מ.ש. שדרה. חברה המאופיינת בפעילות נדל"נית ענפה.

החברה עוסקת בבניית מבני מגורים, בבנייה רוויה ובניית מבנים צמודי קרקע, משרדים, מרכזים מסחריים ונכסים מניבים בארץ ובעולם.

חברת חסון יזום ובנייה נהנית מיציבות ניהולית ומוניטין המבוססים על אמינות, איתנות פיננסית, ניסיון רב שנים והבנה מעמיקה של צורכי השוק. כל אלו מאפשרים לחברה להתמודד עם אתגרים מורכבים ולהציע פתרונות בנייה ופיתוח התואמים את צרכיו של הלקוח.

קבוצת חסון תמשיך להיות המובילה בתחומה בכל תחומי פעילותה, ברמת השירות, המקצועיות והאיכות.

קבוצת חסון-הולכים על הטוב ביותר .