סרטון אנימציה לתוכנת ניהול נכסים דיגיטלים

סרטון אנימציה למערכת Digital Asset Management

אידאה מערכות מידע הינה חברת תוכנה בינלאומית, המובילה בתחום ניהול המידע במוסדות מורשת ותרבות ומאפשרת ניהול, שימור וחשיפה של כל נכסי המידע בארגונים אלה. החברה מפתחת מוצר הנקרא MasterDAM.
MasterDAM היא מערכת Digital Asset Management המספקת פתרון אחסון, ניהול, עריכה ושיתוף מרכזי לכל הנכסים הדיגיטליים שבארגון: תמונות, סרטים, מצגות, חומרי פרסום ועוד.

חברת אידאה חיפשה פתרון שיווקי על מנת להציג את המערכת החדשה ללקוחות פוטנציאלים. האתגר – מדובר במוצר תוכנה הדורש הסבר מופשט על יתרונותיו ואופן פעולתו. כמו במקרים רבים כאלו – פנינו למחלקת האנימציה שלנו על מנת לתת את הפתרון המיטבי להפקה שכזו. סרטון אנימציה מאפשר שילוב סיטואציות ודמויות מצחיקות, משונות שבלתי אפשרי להציג בסרט עם צילומים "רגילים".
כבר בשלב כתיבת התסריט הסרט הותאם להצגה באמצעות אנימציה. לאחר אישור התסריט וקבלת הערות מצד הלקוח, התחיל שלב העיצוב. בשלב זה המעצבים שלנו לוקחים את הטקסט הכתוב בתסריט – והופכים אותו לעיצובי דמויות וסצנות. גם בשלב זה הלקוח נותן את הערותיו, ולאחר יישום התיקונים בעיצוב – התהליך נמשך.
לאחר כל האישורים – הגיע שלב ביצוע האנימציה הלכה למעשה.  כאשר האנימציה מוכנה – משלבים הקלטת קריינות באנגלית, מוזיקה – והסרט מוכן עבור הלקוח.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן