סרטוני הדרכה ובטיחות לרופאים לביצוע סקר מקדים

נגן וידאו

הפקת סרטי הדרכה לרופאים לביצוע בדיקת-סקר לגילוי פוליפים טרום-סרטניים במעי הגס

צ’ק-קאפ פיתחה פתרון ידידותי לביצוע בדיקת-סקר לגילוי פוליפים טרום-סרטניים במעי הגס. הפיתוח נועד לתת מענה לאחת הבעיות המרכזיות המובילות לתמותה הגבוהה מסרטן המעי-הגס. הנכונות הנמוכה של אנשים בקבוצת הסיכון לבצע את בדיקת הסקר המקובלת, הקולונסקופיה, שהיא הליך פולשני ובלתי נעים.

המערכת של צ’ק-קאפ מורכבת מגלולה נבלעת שבתוכה מקור קרינת רנטגן (X-ray), מערכת בקרה ושליטה המולבשת על גבו של הנבדק ומאכנת את מסלול הגלולה ומנהלת את ביצוע הסריקות, ובנוסף, תוכנה המעבדת את המידע לכדי מיפוי דו-מימדי ותלת-מימדי של הדופן הפנימי של המעי הגס. לצורך הטמעת המערכת אצל צוותים רפואיים ברחבי העולם,

החברה פנתה אלינו על מנת להפיק סדרה של סרטוני הדרכה על אופן השימוש הנכון במערכת. הפקת הסרט כללה כתיבת תסריט מדויק בשיתוף הדוק עם הצוות המקצועי של הלקוח, תוך הקפדה על הצד המקצועי והקליני של הסרטים. לאחר אישור התסריטים – בוצעו צילומים במעבדות החברה תוך ליווי צמוד של הלקוח. כאשר מפיקים סרטי הדרכה, ישנה חשיבות גדולה לצילום מותאם, אשר יהיה פשוט ומובן לצופה לאחר שלב העריכה. הצילום כולל מספר זוויות לכל שלב בתהליך, להדגשת שלבים קליניים חשובים. לאחר הצילומים נערכו הסרטים על פי התסריטים שאושרו. בכל שלב שולבו כותרות המסבירות על התהליך ומספקות לצופה הסברים חשובים ודגשים מקצועיים. לאחר סיום העריכה הועברו הסרטים באנגלית ללקוח להפצה אצל צוותים רפואיים ברחבי העולם.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן