סרט תדמית לחברת הייסק מעבדות

הפקת סרטון תדמית ל HighSec Labs

High Sec Labs מפתחת פתרונות הגנת סייבר באיכות גבוהה בתחום של בידוד רשתות ואביזרי קצה.

החברה, שבסיסה בפארק התעשייה והעסקים קיסריה, ישראל, נוסדה בשנת 2008 ויש לה אתר ייצור שני בארצות הברית. שורשיה של High Sec Lab טבועים עמוק בתעשייה הביטחונית המפתחת פתרונות הגנת סייבר לצוללות ולמטוסים. בין לקוחותיה נמנים כמה מהממשלות והארגונים הביטחוניים המובילים בעולם וכן חברות מסחריות כגון בנקים, ספקי שירותי בריאות וחברות תשתית לאומיות.

החברה חיפשה להפיק סרט תדמית המאגד תחתיו מספר מוצרים המשתלבים יחדיו ליצירת פתרון כולל לאבטחת משרד בארגונים בטחוניים וחברות ממשלתיות.

בשיתוף פעולה הדוק עם אנשי החברה גובש קונספט ייחודי לסרט – שילוב מורכב של צילומים חיים עם קטעי אנימציה תלת מימדית באופן "שקוף" לצופה. עקב העובדה שקהל היעד של הסרט מורכב מאנשי סייבר, טכנולוגיה והייטק – הוחלט להעניק לסרט סגנון מתקדם, טכנולוגי ומרענן.  יישום הרעיון דרש תכנון מקדים וליווי של אנשי האנימציה והאפקטים בזמן הצילומים, וזאת על מנת להבטיח ביצוע מושלם. את מיקום המוצרים החליפו סימונים מיוחדים, שיוסרו מאוחר יותר בשלב העריכה. לאחר סיום הצילומים, ועריכת גרסה ראשונית שאושרה על ידי הלקוח, החלה עבודת האנימציה. בשלב זה "נשתלו" על גבי הצילומים המוצרים של החברה, תוך שהם מבצעים דברים שלמעשה בלתי אפשרי לצלם – סיבובים באוויר, התפרקות והרכבה מחדש, שינויי צורה ועוד…

לאחר סיום שלבי האנימציה, עבר הסרט לעריכת פס-קול סופית ע"י עורך סאונד  – וזאת על מנת להוסיף שכבות רבות של מוזיקה, אפקטים מיוחדים ואלמנטים נוספים התורמים לאווירה הייחודית שייצרנו.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן