סרטוני פרסום למוצרי גינון ולכלי עבודה

סרטון פרסומת לחברת Greenworks

סרטון פרסומת לכלי גינון

סרטון פרסומת לכלי עבודה

חובבי שיפוצים ועבודות נגרות, כמו אנשי מקצוע רבים, כל אלו ועוד מחפשים פתרונות ירוקים ואיכותיים יותר. חברת  GreenWorks Tools מפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון כלי עבודה נטענים וירוקים, ללא מנועי בנזין מזהמים. השימוש בכלי העבודה נוח ובטיחותי תודות להנדסת אנוש מתקדמת וחדשנית, כלי העבודה קלי משקל ומיוצרים מחומרי גלם עמידים ואיכותיים לאורך זמן.

מוצרי החברה משווקים בישראל על ידי חברת מעוז, שפנו אלינו בבקשה להפיק סדרת סרטוני פרסום קצרים אשר יציגו את יתרונות כלי העבודה החשמליים לקונים פוטנציאלים.

קהל היעד של סרטוני הפרסום הוגדר כגולשים ברשתות החברתיות השונות. לכן על הסרטים להיות קצרים (כשלושים ארבעים שניות לכל היותר), ובולטים בנראות שלהם – צילומים מהירים ומרשימים, כותרות גדולות ובולטות עם מסרים קצרים לשיווק יתרונות המוצרים.

לצורך הפקת סרטוני פרסום נבחרו לוקיישנים מתאימים, והכלים צולמו עם בעל מקצוע מיומן בהפעלתם בעבודות שונות המדגימות את היכולות השונות של כל מגוון הכלים. בצילומים נעשה שימוש במצלמות איכותיות ביותר בצילומי הילוך איטי – מה שהוסיף לאיכות ההפקה וליצירת צילומים מרשימים מאוד של הכלים בעבודה.

בשלב העריכה הקפדנו על שמירת קצב גבוה ותחושה דינמית של הסרטים. גם לבחירת המוזיקה המלווה את הסרטונים יש כמובן חשיבות ביצירת האווירה הנדרשת.

לאחר שלב אישור הלקוח עברו הסרטונים לשלבים הסופיים – תיקוני צבע, עיצוב כותרות סופי – ומסירת הסרט ללקוח בפורמט מותאם להפצה ברשתות החברתיות.

דילוג לתוכן