סרט תדמית למחלקה קרדילוגית

סרטון הסברה למחלקת קרדיולוגיה

 

המחלקה הקרדיולוגית רמב"ם מבצעת את כל הבדיקות והבירורים השונים הקשורים למחלות לב, ומטפלת בכל מגוון הסוגים השונים של מחלות הלב. במחלקה מתאשפזים כל החולים בקריה הרפואית רמב"ם, הזקוקים לאבחון, טיפול ומעקב קליני בשל מחלות לב שונות. המחלקה מפעילה מספר מכונים ומרפאות, הנותנים מענה רפואי ייעודי ושירותים שונים למגוון מחלות הלב. המחלקה הקרדיולוגית הינה הגדולה מסוגה בצפון הארץ, הכוללת 37 מיטות אשפוז.

לצורך הצגת הפעילות הענפה של המערך הקרדיולוגי התבקשנו להפיק סרט תדמית כולל למחלקה על מגוון הפעילויות שהיא מבצעת. בשלב ראשון בוצע תחקיר מקיף בשיתוף הסגל הבכיר של רופאי המחלקה, על מנת לכתוב תסריט מדויק שיענה על צרכי הסרט. לאחר שלב כתיבת ואישור התסריט מול הצוות הרפואי במחלקה, הגיע שלב הצילומים. כמו בכל פרויקט אשר מצטלם בתוך מחלקה פעילה בבית חולים, גם כאן התמודד צוות הצילום עם מספר לא מבוטל של אתגרים. צילום בבית חולים מצריך גמישות רבה, ביצוע עבודה מקצועית תוך הפרעה מינימלית לצוותים הרפואיים, והתחשבות בחולים ובני משפחותיהם.

לאחר השלמת הצילומים נערך הסרט על פי התסריט, תוך שילוב הערות ופידבק מקצועי מצד צוות המחלקה אשר היה שותף מלא בכל שלבי העריכה. בסרט גם שולבו מספר קטעי אנימציה וגרפיקה למעברים מעניינים בין קטעים שונים. כיום מוקרן הסרט באתר האינטרנט של בקריה הרפואית רמב"ם, ומשמש כלי רב ערך להסברה על המחלקה הקרדיולוגית ופועלה החשוב.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן