סרטון לפיקוד העורף – מערכת שוע"ל

סרטון אנימציה למערכת שועל - שליטה ובקרה בעורף הלאומי

חברת TSG בשילוב פיקוד העורף פנו אלינו בבקשה להפיק סרטון הסברה למערכת שוע"ל (ראשי תיבות של שליטה ובקרה בעורף הלאומי). הסרט יועד לספק הסבר מקיף על המערכת לצורך הצגתה בפני מקבלי החלטות ברמה הלאומית  -קצינים בכירים בצבא, שרים ומפקדי משטרה.

בדומה לרוב ההפקות בנושאים ביטחונים, שלב התחקיר כלל פגישות עם קצינים בכירים בפיקוד העורף ביחד עם אנשי התוכנה בחברת TSG שפיתחו את המערכת. במהלך פגישות אלו הוצגו בפנינו הדרישות להפקה, ומה הדגשים שנדרשים להיות בסרטון.

עקב העובדה שהסרט נדרש להציג תהליכים מורכבים, ומבנה של רשויות וארגונים בצורה סכמטית – סוג הסרט המתאים ביותר להפקה מסוג זה הינו סרטון אנימציה. בעזרת סרטון אנימציה ניתן להמחיש דברים רבים (במיוחד תהליכים מורכבים) שלא ניתנים להצגה בסרטים מצולמים רגילים. 

במקביל לכתיבת התסריט בשיתוף הלקוח, צוות העיצוב והאנימציה החל לשלוח ללקוח כיווני עיצוב לקבלת הערות ואישורים. לאחר בחירת קו עיצובי ע"י הלקוח, התחיל שלב ביצוע האנימציה לפי התסריט.

בשלב זה הוחלט לשלב ביחד עם האנימציה צילומי וידאו הקשורים לנושאי הסרט – תרגילים של כוחות פיקוד העורף, משטרת ישראל ומכבי האש. כך נוסף לסרט האנימציה רובד של אמינות וקשר עם האירועים בשטח.

בכל שלב במהלך הפקת סרט אנימציה אנו מקפידים מאוד לשמור את הלקוח מעורב ומעודכן בשלבי הפרויקט השונים. כל סצנה עברה לאישורים אצל כל מקבלי ההחלטות בפרויקט לפני שילובה בסרט הגמור. צורת עבודה זו מבטיחה שהלקוח יודע בכל שלב מה הוא מקבל, ולא נשארות "הפתעות" לשלבים הסופיים.

התוצאה – סרטון אנימציה המסביר בצורה ברורה, ממלכתית ומכובדת את יכולותיה של מערכת שוע"ל של פיקוד העורף, תוך שמירה על עיצוב מעניין, קצב מהיר ואורך קצר.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן