סרטון סיכום אירוע חבר הנאמנים

צילום ועריכת אירוע חבר הנאמנים באוניברסיטת תל אביב

מוסדות אקדמיים בארץ ובעולם מבוססים בעיקרון על תקציבי ממשלה ושכר לימוד על מנת לממן את פעילותם. למרות זאת, חלק גדול מהמקורות הכספיים של אוניברסיטאות היה מאז ומתמיד גיוס תרומות. מוסדות ההשכלה הגבוהה והמחקר מהוות מקום אטרקטיבי במיוחד עבור ציבור התורמים. כל תרומה מאפשרת קיום מחקרים חשובים לתחומי הבריאות, המדע ושיפור החיים כיום ובעתיד. אין כמו לתרום למקום החוקר תרופות למחלות קשות, מפתח כלי תחבורה עתידניים או מקדם מהפיכה בתחום מדעי המחשב.

המוסדות האקדמיים מודעים היטב לעובדת היותם מקום אטרקטיבי לגיוס תורמים מרחבי העולם, ופועלים במרץ לגיוס תרומות בכל דרך אפשרית. אוניברסיטת תל אביב, אחד מהמוסדות האקדמיים המובילים בישראל מקיימים פעם בשנה את אירוע גיוס התרומות המרכזי שלהם – The TAU Board of Governors.

במהלך הכנס הנמשך כארבעה ימים, מתכנסים תורמים וידידי האוניברסיטה מרחבי העולם לרצף של אירועים מרכזיים – חנוכת בניינים חדשים ומתקני מחקר מכספי תרומות, ישיבות חגיגיות של מועצת המנהלים, טקס הענקת תארי דוקטור של כבוד, ושלל מסיבות שונות.

שמחנו להיות החברה שזוכה פעמיים ברצף במכרז לתיעוד האירוע הנוצץ והמורכב. הפרויקט כלל פגישות הכנה עם צוות השיווק והדוברות של האוניברסיטה, וסיורי תיאום בקמפוס לקראת האירוע. בגלל העובדה שמדובר באירוע גדול ומורכב, נדרשה עבודת הכנה מדוקדקת תוך תשומת לב לכל הפרטים הקטנים ביותר בלוחות הזמנים. האירועים עצמם היו מסוגים שונים – הסרת לוט ממבנה חדש, ישיבות וקבלות פנים, ואף הופעות ומסיבות ברחבות השונות ברחבי הקמפוס.

מכיוון שחלק מהאירועים בכנס מתקיים במקביל, צוות ההפקה כלל הארבעה צלמים, מפיקה ועורך, כאשר במהלך האירוע עצמו הוקמה עמדת עריכה שלנו בקמפוס על מנת לתת מענה להפקה של סרטונים קצרים מהמתרחש בכנס לרשתות החברתיות בזמן אמת.לאחר סיום האירוע חומרי הגלם שימשו להפקת מספר רב של סרטונים  – שנשלחו בין היתר לתורמים שנטלו חלק, וגם לאלו שלא יכלו להגיע.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן