סרטי הדרכה לשימוש במכשיר לבדיקת ראייה

נגן וידאו

הפקת סרטי הדרכה לרופאי עיניים

דוגמאות מתוך סדרת סרטוני הדרכה שהופקו עבור חברת NOVASIGHT.

לחברת NovaSight ישנם 2 מוצרים לבדיקת ראיה וטיפול בבעיות ראיה אצל ילדים ומבוגרים. המוצרים מבוססים על טכנולוגיית אחת, אשר מסוגלת לעקוב ולדגום 90 פעמים בשניה את תנועות העין של הילד המטופל, ומתאימה גם לטיפול במבוגרים. המוצר הראשון של החברה, EyeSwift, הוא כלי אבחון עבור רופאים אשר משתמש גם במשקפיים אקטיביים שמאפשרים לרופא לשלוט בהם, להחשיך כל פעם עין אחת, ולקצר את זמן בדיקת הראייה. המידע הנאסף ממכשיר ה-EyeSwift מספק מיד את תוצאות הבדיקה שמאפשרות איבחון של בעיות ראיה שונות ואפילו יכולות קריאה, עיוורון צבעים, הפרעות קשב ועוד.

אם ילד סובל מתסמונת העין העצלה, הטיפול המקובל כולל לרוב שימוש ברטייה או כיסוי מלא של העין החזקה לשעות ארוכות ביום, כדי להכריח את המוח להשתמש בעין העצלה. זהו טיפול לא נוח בשום צורה עבור הילדים, שעשוי לארוך זמן רב. המכשיר השני של נובהסייט, CureSight, הוא כלי טיפולי עבור הילדים שמאפשר להם לפתח את חדות הראייה ואת הראייה הסטריאוסקופית בביתם. המערכת לומדת ומנתחת את המידע כדי להתאים את הטיפול, ומאפשרת לרופא המטפל וההורים לעקוב אחרי ההתקדמות של הילד המטופל מרחוק.

החברה ביקשה להפיק סדרת סרטוני הדרכה לרופאים לשימוש במוצריה. הסרטים מיועדים להצגה בפני רופאי עיניים האמורים להשתמש במוצרים.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן