הפקת סרטוני הדרכה לתרגילי פיזיוטרפיה – וולטרן

נגן וידאו

הפקת סרטי הדרכה לתרגילי פיזיוטרפיה עבור חברת וולטרן

גלקסו סמית' קליין ( GSK) היא חברה בריטית לייצור ולשיווק תרופות וחיסונים. נכון ל-2016 הייתה חברת התרופות השישית בגודלה בעולם. החברות המרכיבות את גלקסו סמית' קליין היו חלוצות במחקר ופיתוח תרופות פורצות דרך. אחד ממוצרי החברה המובילים הינו משחת וולטרן להקלה בכאבי שרירים ופרקים. חברת GSK פנו אלינו בבקשה להפיק סדרה של 70 סרטוני הדרכה לתרגילי פיזיותרפיה הקשורים לתחום הפעילות של וולטרן.

התוכן המקצועי של עשרות הסרטים הורכב בשיתוף פעולה צמוד עם צוות פיזיותרפיסטים מוביל. ההגדרה של התרגילים הייתה שכל צופה יוכל לתרגל בעצמו בבית. לשם כך הכנת ההפקה כללה איתור לוקיישן מתאים לצילומים, הנותן אווירה ביתית.

בשלב השני לוהקו שחקנים בגילאים מתאימים לדרישת הלקוח. עקב המספר הרב של הסרטונים בהפקה, נדרש תכנון מפורט ומדויק של ימי הצילום, כולל אנשי מקצוע מתחום הפיזיותרפיה שנכחו על הסט בכדי להבטיח ביצוע מקצועי ומדויק של כל אחד מהתרגילים. תוך כדי ההפקה נשלחו דוגמאות למשרדי חברת GSK בציריך שבשוויץ, לאישור התוכן בזמן אמת.

לאחר סיום הצילומים התחיל שלב ארוך של עריכה של עשרות הסרטים, ובמקביל עיצוב גרפי של כותרות ההדרכה בהתאם למיתוג של חברת GSK.

כמו בפרויקטים רבים אחרים שלנו, גם פרויקט זה נעשה שימוש במערכת חדשנית בשם Frame.io לאישור תוכן וידאו משותף. בעזרת מערכת זו כל התכנים מועלים לענן, הלקוח רושם את הערותיו על גבי העותק הרלוונטי. תהליך זה חוסך התכתבויות רבות, וזמן יקר של כל הגורמים המעורבים בהפקה. במקרה זה התוכן עבר אישור של חברת GSK, ובמקביל של אנשי המקצוע מתחום הפיזיותרפיה ללא צורך בשליחת גרסאות נפרדות.

לאחר אישור הסרטים וסיום העריכה, נשלחו כל הסרטים לחברת GSK להפצה במערכת הוידאו העולמית שלהם.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן