סרטון אנימציה למערכת Earth Solver

סרטון תדמית אנימציה למערכת מתקדמת לאיתור מטרות. 

סרטון אנימציה לעסק שהופק בשפה האנגלית עבור חברת TSG למערכת ה- Earth Solver.

סרטוני תדמית באנימציה לתחום הביטחוני דורשים תכנון זמן רב מראש לאור המורכבות הרבה שלהם, ומעורבות רבה של הלקוח בתהליך האפיון. תהליך התכנון של סרטון אנימציה זה כלל פגישות עם מומחים בתחומים שונים מחברת TSG, ולמידת התחום לעומק. בסרטון האנימציה מתוארים יתרונות המערכת אשר מציעה מהפכה של ממש בכל תחום איכון המטרות בשטח. איתור מטרות אויב כולל הצלבה של מספר רב של מקורות מידע – מודיעין, תצפית ועוד. עד היום תהליך יצירת נ.צ. מכל מקורות המידע לקח זמן רב – אפילו שעות. יכולות מערכת ה EarthSolver מאפשרות לקבל נקודת ציון מדויקת של מטרת אויב בתוך שניות בודדות – ועל ידי כך מאפשרת פגיעה מהירה במטרה ללא סיכון מיותר של חיי אדם.

מטרת סרטון אנימציה למוצר זה הייתה להציג ללקוחות פוטנציאלים ומקבלי החלטות (בצבאות זרים בעיקר) את היכולות הייחודיות של המערכת, ואת עקרונות הפעולה שלה.

סרטון מוצר זה משלב צילומים ואנימציה כדי להמחיש בצורה הטובה ביותר את הפתרון המהפכני שהמערכת מביאה לשדה הקרב המודרני. שילוב המידע בסרטון מאפשר הפשטה של עקרונות הפעולה והסבר שלא דורש ידע טכני מוקדם של הצופה.

בדומה לכל סרטון תדמית אנימציה בטחוני, בהפקה זו עבדנו בליווי צמוד של ממונה בטחון מידע מטעם הלקוח, תוך הקפדה על כללים נוקשים של מערכת הביטחון הישראלית.

דילוג לתוכן