סרטוני הדרכה לאימוני ירי

נגן וידאו

הפקת סדרת סרטוני הדרכה להקמה ויישום של מודלים למטווחי ירי

אימוני ירי של כוחות צבא וביטחון הינם תחום רחב ומורכב. דרישות הבטיחות הולכות ומחמירות כל שנה, בחלקן עקב תאונות אימונים כתוצאה מרסיסים ונתזים החוזרים מקירות או רצפת המטווח ופוגעים בחיילים המתאמנים.

חברת Trango systems פיתחה מוצר ייחודי לעזרה באימוני ירי. המוצר עשוי מחומר דמוי ספוג חזק וקל משקל, ומאפשר למעשה לבנות כל מטרה ומתאר בנוי בגבולות המטווח. המוצר מסייע רבות באימונים באש חיה, ללא סכנת נתזים מבטון או מתכת.

החברה פנתה אלינו על מנת שנפיק להם סדרת סרטוני הדרכה ושיווק למוצרים השונים אותם הם מפתחים. מטרת הסרטונים הינה להסביר על יתרונות המוצרים השונים, ועל אופן ההרכבה והשימוש הנכון בהם. קהל היעד שהוגדר הוא אנשי רכש של יחידות צבא וביטחון פנים בארץ ובעולם.

כמו כל הפקה המערבת שימוש בנשק ובאש חיה, נושא הבטיחות קודם לכל. לפני כל צילום נערך תדריך בטיחות, כאשר כל פעולה של צוות הצילום מתואמת באופן מלא עם הכוחות המבצעים את הירי, והכל נשעה בפיקוח קצין בטיחות אחראי. בסרטונים נעשה שימוש בשלושה סוגי מצלמות – מצלמה ראשית המצלמת בהילוך איטי במיוחד לקבלת אפקט מרשים ומיוחד, מצלמת אקשן מסוג GoPro לחיבור לנשקים ולקסדות הכוחות, ורחפן מתקדם להשגת זווית על המציגה את פריסת מסלולי הירי ומתארי האימון.

לאחר עריכת חומרי הגלם מכל המצלמות השונות התקבלו סרטים מלאי אקשן ומהירים לצורך השיווקי, וסרטים ארוכים יותר לצורכי הדרכה והסבר על השימוש במוצרים.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן