סרטוני תדמית – הכלים השיווקיים שממשיכים לעבוד בשבילך

סרטוני תדמית - הכלי השיווקי שממשיך לעבוד בשבילך
סרטוני תדמית הם כלי שיווק רבי יתרונות, המאפשרים לך להגיע למספר גדול של לקוחות פוטנציאליים. מחקרים מראים כי מסרים שיווקיים עוברים טוב יותר באמצעות סרטי תדמית מאשר בכל אמצעי פרסום אחר. כיצד יכול סרטון תדמית לעזור למאמצים השיווקיים שלך? על כך במאמר הבא.

הכל אודות סרטוני תדמית – הכלים השיווקיים שממשיכים לעבוד בשבילך

סרטוני תדמית ברשת- מקסימום מידע במינימום זמן

לקוחות פוטנציאליים שאינם מכירים את המוצר שלך עורכים חיפוש ברשת, ומקבלים תוצאות רבות. מבחינת הגולש, התוצאות הטובות ביותר לחיפוש שלו הן אלו שיתנו לו את מקסימום מידע במינימום זמן. סרטון תדמית הוא חבילת מידע ארוזה היטב ומהודקת, הנותנת לגולש בדיוק את מה שהוא מחפש. ברור הרי שסרטוני תדמית הם כלי פרסומי עוצמתי הרבה יותר מאשר תמונה, ובוודאי יותר מאשר טקסט. 

גוגל והרשתות החברתיות בהחלט דוחפות לקדמת הבמה סרטוני וידאו, והאפשרויות לקידום וידאו הן רבות ומגוונות. בעבודה נכונה וטרגוט נכון, תוכלו בקלות לקדם את הסרטון שלך למיקומים בולטים וראשיים,. כך תוודאו  שהלקוח יקבל את המידע שהוא מחפש דווקא מכם ולא מגורמים או מתחרים אחרים. 

ויראליות וטביעת חותם

אחד היתרונות הגדולים של סרטי תדמית טובים הוא שמהרגע בו שחררתם אותם אל הרשת, הגולשים כבר יעשו עבורכם את העבודה. אם הסרט שלכם יעיל ומרשים, הוא יזכה לחשיפה משמעותית בזמן קצר.

סרטון תדמית שמעביר את המסר הנכון, ישאיר חותם עמוק בזיכרונו של הלקוח הפוטנציאלי שלך. אין ספק שהרושם שמותיר בנו סרט הוא חזק מזה שיותירו בנו טקסט או תמונה. יתרה מכך, סרטון שהופק, צולם ונערך במקצועיות יפנה לרבדים מנטאליים שונים בנפש הלקוח, וכך יקשור אותו אל המוצר שלך.

דרכים רבות להפקת סרטוני תדמית

לכל עסק אופי משלו. חלק נכבד מאמנות הפרסום היא היכולת להפיק את הפרסומת שתשרת את צרכי העסק ותשקף את איכויותיו ואת ייחודו בצורה הטובה ביותר. הפורמט של סרטי תדמית מאפשר יצירת תמונה מלאה של יתרונות העסק וייחודו בזמן קצר. כל זאת תוך הקפדה על שיקוף מדויק של האווירה, של האופי ושל האיכות המיוחסים לעסק, לצוותו ולמוצר שהוא מציע.

בהפקת סרטוני תדמית, יש באפשרותנו ליצור קישורים רבים, ולהעביר את המסר הרצוי בדרכים שונות. תמונה, מילה, צליל, תהליך, תנועה, אנימציה ועוד. כל דרך משנה ומחזקת את הרושם שמטביע הסרטון אצל הלקוח. ככל שהרושם חזק ורב ממדי יותר, כך גדל הסיכוי שהלקוח ירצה להשתמש במוצר או בשירות אותו אתה משווק.

עבור אלו עסקים יוצרים סרטי תדמית?

 

עסקים שמחפשים משקיעים

עסקים או עסקים בהקמה אשר מחפשים אחר משקיעים חייבים לחשוב מהי הדרך הנכונה להרשים אותם. כאן, סרט איכותי למשקיעים מספק פתרון מעולה. הסרט יכול להכיל בתוכו מסרים רבים, כולם מיועדים לבנות את המסר שמדובר בהשקעה טובה.

 

עסקים גדולים וחברות

עסקים גדולים וחברות צריכים לחשוב על התדמית אותה הם משדרים לקהל הרחב. סרטון יכול להגיד הרבה בצורה מסודרת ובזמן קצר. כל מי שמגיע לאתר של העסק, לדף העסק ברשת החברתית או לערוץ שלו ביו-טיוב, ידע קבל תוך מספר שניות בודדות את הרושם על תדמית החברה ועל איכות וטיב השירות או המוצרים שלה. 

 

עסקים קטנים בעלי מסרים רבים

עסקים רבים אינם מצליחים להסביר את מגוון השירותים או המוצרים שהם מציעים ללקוחות שלהם במשפט קצר וקולע. סרט תדמית אחד שווה הרבה יותר מאלף מילים, והוא יכול למקד ולרכז בתוכו את כל מה שהעסק רוצה להגיד ולמסור ללקוחות הפוטנציאליים שלו.

 

מפעלים תעשייתיים

מפעלים אשר רוצים למשוך אליהם לקוחות נוספים או להיות בעלי נוכחות באינטרנט, ימצאו כי סרט איכותי שיופק עבורם יצליח לעשות זאת. את הסרט אפשר לשים באתר האינטרנט של המפעל, ברשתות החברתיות ואף להשתמש בו בתערוכות וכנסים.

לצעוד עם הזמן

עולם השיווק והפרסום מתאים עצמו תדירות למציאות המשתנה. קריאה נכונה של שוק הפרסום תביא אותך להבנה שכיום, סרטון תדמית הוא אמצעי שיווקי הכרחי לכל עסק וחברה. סרטון בדף הנחיתה, וכן סרטון המופץ ביוטיוב, יעשו עבורך עבודה שיווקית מצוינת. אל תישאר מאחור – הרשה לעצמך ולעסק שלך לצעוד לעבר המחר.

אנו מזמינים אותך להיפגש עם אנשי הצוות של עין השופט הפקות, ליצירת סרט התדמית שיעשה את השינוי עבור העסק שלך ויוביל אותו להתפתחות ולצמיחה. הצוות המקצועי של עין השופט הפקות ילווה אותך משלב הגדרת קהל היעד והיתרונות של העסק שלך, ועד להפקת הסרט המושלם עבורך.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן