סרטון תדמית אנימציה- האם זה באמת הפתרון המושלם?

סרטון תדמית אנימציה
סרטון תדמית אנימציה יכול להיות פתרון מושלם עבור המוצר או העסק שלכם במקרים רבים. אין זה אומר שסרטון אשר איננו מופק באמצעות אנימציה הוא פחות טוב. אבל אין ספק שהפקת סרטון אנימציה מאפשרת מגוון אפשרויות רחב ושונה מאשר סרטון תדמית מצולם.

הכל אודות סרטון תדמית אנימציה- האם זה באמת הפתרון המושלם?

סרטון תדמית חדש

אז בהנהלת החברה התקבלה החלטה – על מחלקת השיווק להפיק סרט תדמית חדש לחברה לקראת כנס גדול וחידוש אתר האינטרנט. או להפיק סרטונים פרסומיים קצרים לרשתות חברתיות כגון לינקדאין או פייסבוק. הוגדר תקציב, הוחלט על מטרות הסרט והפרויקט יצא לדרך.

אתגרים לא פשוטים

בישיבת צוות השיווק והמרקום אתם שוברים את הראש – איך נוכל לצלם בכל אתרי הייצור הפרוסים ברחבי הארץ? ואצל הלקוחות? מדובר על אתרים רבים ומרוחקים. צוותי צילום גדולים, נסיעות רבות, והתקציב מתחיל להתנפח…

וכיצד נוכל להמחיש את הפריסה העולמית של המותג שלנו? קשה, מסובך ויקר להשיג צילומים ממדינות רחוקות. תהליכי הייצור המורכבים שלנו – גם אותם נצטרך להסביר לצופים בצורה כזו או אחרת. ופתאום אחד מאנשי השיווק מודאג מה יהיה בעוד כמה שנים, כאשר נצטרך לעדכן את הסרט בהתאם לשינויים בחברה. שוב נוציא הפקה יקרה לכל רחבי הארץ והעולם? בהחלט מטריד.

הפתרון – סרטון תדמית אנימציה

הבעיות והקשיים ממשיכים לצוץ בכל פינה. עד שאחד מהנוכחים עוצר בכל ומציע את הפתרון האולטימטיבי – סרטון תדמית אנימציה!!

ואכן – כל אחת מהבעיות הלא פשוטות שנתקלתם בהן  – סרטון תדמית באנימציה יכול לפתור. לסרטון אנימציה יש את כל היכולות שאין לסרט מצולם – הוא לא דורש צוות צילום גדול ויקר, הוא מסוגל להמחיש תהליכים מורכבים בקלות ופשטות. 

הכל אפשרי בסרטוני אנימציה

ואכן, כשאתם מתחילים לבדוק מה האפשרויות שסרט תדמית אנימציה פותח בפניכם – נדמה כאילו כל הבעיות נעלמות. מקומות שונים בעולם? אין בעיה – לאנימציה אין גבולות, ואין שום צורך להטיס צלמים עם ציוד כבד למדינות רחוקות. גם הדאגה לגבי העתיד נראית לפתע לא רלוונטית  – לסרט יידרש שינוי או עדכון בעוד כמה שנים? בסרטון תדמית אנימציה ביצוע שינויים הוא קל ופשוט לאין ערוך מאשר בסרט מצולם. ואולי היתרון המשמעותי ביותר  – סרט תדמית אנימציה מסוגל להמחיש תהליכים מורכבים בצורה גרפית  – פשוטה ומעניינת. חברות רבות העוסקות בתחומים מורכבים בנושאי טכנולוגיה, תשתיות ושירותים נעזרות פעם אחר פעם ביכולות של האנימציה לפשט ולהסביר תהליכים מורכבים.

סרטון תדמית באנימציה – הפתרון בשבילכם?

אז אין ספק שסרטי תדמית באנימציה מהווים כלי מרכזי בעולם השיווק הדיגיטלי של ימינו. לפני כל הפקה של סרט תדמית לחברה או לארגון שלכם חשוב מאוד לבדוק האם סרטון תדמית אנימציה הוא הפתרון המתאים ביותר עבורכם. 

תהליך גיבוש הקונספט וצורת ההפקה הם קריטיים בכל הפקה, ובעיקר בהפקה של סרטון תדמית אנימציה. לא מדובר על תהליך מסובך, אבל כל שלב בתהליך חשוב ביותר על מנת להגיע לתוצר המתאים שמשדר את המסר הנכון. 

עדיין מתלבטים? מחפשים עצה מקצועית? אנחנו כאן לעזור ולענות על שאלות.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן