סרטון אנימציה למערכת בקרה ימית

סרטון אנימציה למערכת 2C של חברת TSG

סרטון אנימציה לעסק שהופק במטרה להציג את יתרונותיה ואופן הפעולה של מערכת הבקרה הימית 2C.

חברת TSG המתמחה בפתרונות פיקוד ושליטה לתחום הביטחוני פנו אלינו בבקשה להפיק סרט מוצר באנימציה המסביר על מערכת בקרה ימית חדשנית שפותחה על ידם. במהלך מספר פגישות תחקיר עם אנשי השיווק והפיתוח של החברה קיבלנו הסברים מפורטים על המערכת, ועל קהל היעד עבורו הסרט יופק.

כמו פרויקטים רבים בתחום הביטחוני – גם בפרויקט זה הדרישות היו גבוהות ביותר. קהל היעד של סרטי תדמית וסרטי מוצר בתחום הביטחוני מורכב ממקבלי החלטות בדרגים הבכירים ביותר  – שרי ביטחון, קצינים בכירים בצבאות שונים. אנשים אלו בדרך כלל בעלי זמן מוגבל, וסבלנות קצרה ביותר לתוכן המוצג בפניהם. על התסריט להיות תמציתי, להציג בצורה פשוטה, ברורה ומהירה את יתרונות המערכת והפתרונות שהיא מספקת.

מכיוון שהמערכת המדוברת עוסקת בתחום בקרה ימית  – תחום מורכב בו נדרשים הסברים מופשטים הנוגעים הכלי שיט, לוויינים ומערכות שליטה מורכבות – המלצנו ללקוח לבחור בהפקת סרטון אנימציה על מנת לספק את ההסברים על המערכת והפתרונות שהיא מספקת בצורה ברורה, מהירה ופשוטה.

הפקת סרטון אנימציה שונה מהפקה של סרט תדמית מצולם, דבר המשפיע על לוחות זמנים ועלויות הסרט.

לאחר כתיבת התסריט ואישורו על ידי הלקוח, התחיל שלב העיצוב בו צוות האנימציה מעביר תמונות נבחרות ללקוח על מנת לקבל אישור על הקו העיצובי והסגנון הגרפי של הסרט. לאחר יישום הערות הלקוח התחיל צוות האנימטורים לבצע את האנימציה בהתאם לתסריט שאושר.

בסרטון זה, נעשה שילוב בין צילומים חיים של כלי שיט, אנימציה תלת מימדית של אלמנטים מסוימים (לווינים בחלל ומערכות בקרה מסווגות) ואנימציה דו מימדית עם כותרות גרפיות בתנועה. באמצעות שימוש נכון בכל אחד מהכלים העומדים לרשות אנשי האנימציה התוצר שהתקבל הינו מדויק, מרשים מאוד ויזואלית, וחשוב מכל  – משרת נאמנה את מטרות הסרט כפי שהוגדרו על ידי הלקוח.

לאחר אישור סופי מצד הלקוח הסרט עבר לשלבים הסופיים של ההפקה – הקלטת קריינות, תיקוני צבע, ועיצוב פסקול סופי לפני מסירת הסרט ללקוח.

רוצים שנחזור אליכם?

כבר הולכים?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת, השאר/י פרטים ונחזור אליך!

דילוג לתוכן